Je normálne, že sa začínam strácať?

Príspevok v téme: Je normálne, že sa začínam strácať?
Mimulus

Je normálne, že sa začínam strácať? Nespoznávam sám seba, stáva sa zo mňa úplný sebec, ktorý nedokáže odpúšťať. Ignorujem všetkých okolo seba a hodnoty, ktorým som veril už dávno neexistujú. Pomaly ale určite sa mením...ako keby som prestával existovať. Asi to je normálne len sa chcem vykecať, pretože ten pocit prázdna je strašný...
Prečo dokáže psychika tak veľmi ovplyvňovať život? prečo som prestal dôverovať ľuďom, prečo nedokážem mať rád, prečo už dlhší čas nespoznávam sám seba a hodnoty, ktorým som veril už pre mňa nemajú vôbec žiadny význam? Ináč pekný dník :)

Meretseger

To neviem (ale nie je to nemožné). Vedia tam perfektne nastaviť, síce tam môžeš byť aj šesť týždňov a pokúsiť sa tam zabiť, ale tak či tak vyjdeš odtiaľ ako znovuzrodený:)

jedulka

Meredsered s Léky máš pravdu, taky jsem se velmi rozhodovala jestli je napsat nebo ne,neurol je lehčí,nabídla jsem i přírodní lékárnu,taky nechat si napíchat B12 1000mg každý druhý den(10*), změnit životosprávu, napadá mě mnoho věcí, ale při čtení příspěvků, jsem neměla pocit, že by tu byli nějací začátečníci.popravdě jde mi z mnoha příspěvků úplně zle.Tak rychle vzdávat život - to není normální...
Omlouvám se Mimulus :-)

Meretseger

Vďaka, Mimulus. To vieš, bola som zavretá v blázinci, odtiaľ sa na net moc nedostaneš :D
Apropos, bol si niekedy v liečebni? Asi nie, čo? Neber to v zlom, ale možno by ti bodol na chvíľu Pezinok:)

Meretseger

jedulka: Začínať hneď Lexaurinom alebo Xanaxom? To mi pripadá, akoby chcel tínedžer, čo len tak skúša drogy, ale má dostatok rozumu, takže si len potiahne z trávy, začínať hneď heroínom do žily... Ináč však oceňujem, že nie si proti liekom, ako mnohí iní.