Zomrel mi psik, čo mám robiť

Príspevok v téme: Zomrel mi psik, čo mám robiť
smutný psík

Zdravím,Kúpila som si yorshika,bolo šteniatko od množiteľa.Vystrašeny,špinavy škaredy,ale mal studeny noštek, a nadherne očička,a to bolo ako rana do srdiečka,proste som ho nemohla nechať v tych podmienkach kde žil.Trvalo ani dve hodinky u nás doma, a z bojazliveho,špinaveho škaredeho šteniatka,ktore nikto nechcel,lebo sa nevydarilo,bol odrazu krasny čisty,psik,ktory už nespal v špine,ale s nami na posteli,den za dnom sme sa do neho zamilovali,a naučili,že človek vie aj pohladiť nie len hodit jedlo a odisť,ibaže po dvoch týždňoch zomrel,večer ešte skakal,z posteli na zem,radoval sa,a rano už len nevladne ležal,zaspal naveky,Je to smutne a ťažke,najme pre moje dve detičky.Neviem,čo mám robiť,chovateľa ako sa nazýva,nemožeme kontaktovať,lebo je nedostupny,nemám ani kupno predajnú zmluvu,proste som nevedela že aj take niečo treba,Prosím,poradťe mi,ako mám postupovať,nechcem peniaze,ale šteniatko,mám právo na noveho psika???
Nikdy viac by som už neurobila takú chybu,že podporim množiteľa!!!!!

Nikolaj sipos

Dnes nam zomrela fenka :( mala len 1 rok pričina je asi taka ze bola tehotna lebo nam tu chodili psi z inich domov nevieme ci to bolo pre to alebo niečo ine :( Ach je to ako stratiť blizkeho kamarada :( chudak fenka :( mali sme ju radi,prišiel som domov z treningu a oco ju mal vo vreci :( ach ta strata je nenormalna :( stale my bude chybat :( kazdy odsudzuje tich psikov na ulici ale nikto si nevie predstavit cim si prechadzaju hladom,smedom,samotou :( boze :(

lilimax

a ešte niečo. Rok ,, 2017" bol ten najhorší rok môjho života. A kto nemá psíky tak toho nemám rada ani ja :) :(

lilimax

Aj nám respektíve mojim starým rodičom umrel psík bol to bradáč.
A viete čo je pointa tejto vety? Že on umrel 2.7.2017 (nedeľa) a 1.7.2017 (sobota) sme boli na svadbe. No a ešte on umrel 13 dní pred mojimi narodeninami. Tak ja nechápem či to bol môj ,,akože" narodeninový ,,darček" alebo čo. Ale keby som mohla tak dám všetko za to aby mohol žiť. :(

LARA100

DŇA 26.8.2017 v sobotu aj nám umrel pes Beny nemecký špic skrížený s jazvečíkom mal 15 ľudských rokov a 95 psacich umrel pretože mal nádor a tak sme zavolali zverolekára a ten mu dal inekciu ...

Elka1998

Vám všetkým prajem, k tomuto úprimnú sústrasť som na tom rovnako ako vy je mi z toho všetkého zle . Teraz na deň detí mi zomrel môj milujúci havinko ktorého som ľúbila nadovšetko . Dostala som ho na narodeniny ale o to nejde . Len som chcela povedať nikdy na nich nezabudnite lebo oni na vás nikdy vždy ich berte , ako strážnych anjelikov . A NESTRÁCAJTE ČAS S INÝMI ĽUĎMI LEBO KEĎ VÁM HAVKO ZOMRE TAK ZBYTOČNE BUDETE PLAKAŤ NAD ROZLIATÝM MLIEKOM . A ešte nechápem kto môže nemilovať psíkov. :*(

Vikiska

Dnes mi zomrel psík. Bolo to pre mňa najťažšie. Stalo sa to na obed. Vikiška mala problémy. Bola moje druhé ja. Som nešťastná. Ja som aj mojej mame vravela, že dám všetko, len nech sa s ňou nemusím rozlúčiť. Nepodarilo sa mi ju prehovoriť. Celý deň som s nikým nerozprávala. Ja som ju mala najradšej. Ešte stále sa z toho neviem spamätať. To je hrozný pocit, že som ju dnes videla naposledy. Poraďte mi, prosím, ako sa mám utešiť

Badynka

Ahojte ....dnes je presne rok ..co sme museli dat uspinkat..nasu zlatucku bradacku..Badynku....ale boli to skoro rovnako...casto si prezeram albumy...spominam aka bola vesela ...zdravo drzucka..svojska..a velmi hrava ..ako rada kradla vsetko do svojho pelišku..ako deti cakavala na balkone ked mali prist zo skoly...ako sa velmi tesila ked som prisla z prace a pobehovala mi pred autom,musela som ju na tych par metrou zobrat do auta a tam ma doslova vybozkavala a vyžalovala sa ze bola sama ..zvadzala tažke zapasy s nasou mačičkou..ktoru sme zobrali z ulice a nevedela si nikdy na nu zvyknut ..ked som bola smutna a plakala som ona si lahla oproti mne vzdychla si a smutne mi pozerala do oci...moje zlaticko tak mi velmi chyba .Aj ked sme si zobrali fenocku z utulku a lubime ju ..neviem na nu zabudnut..Dakujem Badinka nasa za vsetky tie krasne roky ..vkradla si sa nam do nasich srdc,a tam budes naveky ..tvoj odchod velmi boli.