Hľadám dobrú vešticu

Príspevok v téme: Hľadám dobrú vešticu
Akross

Ahojte, som zo stredneho Slovenska.

Zažívam práve v živote vačšie - menšie krízi, a mám pocit, resp. chuť, že by som chcela navštíviť nejaku vešticu.

Viem že je to take - no si poviete: no zbohom:D:D

Ale tak určite ste aj tu ludia, čo ste boli u nejakých všeštíc, a že sa fakt trafila! že to povychádzalo - s vačšími - menšími odchýlkami.

Viem, že budem musieť aj dačo zaplatiť...len mi ide o to, aby to nebol naozaj nejaký odrb, ale z Vašej vlastnej skúsenosti, ak mi možete poradiť....

ĎAKUJEM.

EvaSvecova

Ahojte, z veštenia som mala pochybnosti a zúfalá životná situácia ma naviedla na túto cestu. Musím poďakovať veštici, madam Helen, ktorý mi zmenila život k lepšiemu a som jej veľmi vdačná. Ak by ste potrebovali, kontakt naňu: stastna.buducnost@gmail.com

Katka0209

Ahojte . Odporucam pani Elviru. Jansom snou v kontakte dlhe roky a doteraz mi vyslo vsetko . Tel.cislo 0905399764 alebo ma aj svoju stranku jasnovidkaelvira.sk

Slavka77

Odprucam, a rada chodim k pani Mira-bel.Vestby jej sedia aj udalosti z minulosti, pritomonosti... predpovede jej vychadazju velmi presne. Vesti osobne aj video FB/Skype vestenie. Treba sa objednat na termin, je vasak ustretova 0911 882 275. Rada sa vratim zas.

gara_S

ja mam najlepsiu skusenost s pani Zitkou
raz som ju kontaktovala pred 3 rokmi vsetko mi povedala pravdu
aj pritomnost, minulost aj buducnost a teraz znova som ju kontaktovala -vedela vsetko a robila mne a priatelovi jeden ritual ocisty
obom nam velmi pomohla
nebojte sa jej napisat ona nie je draha a je velmi zlata zena , vidno ze ludom chce hlavne pomoct
ona robi dlho s magiou
pisala som jej na email zitavestba@gmail.com

Slavka77

Odporucam vedmu Mirabel, kontakt mam od kamaratky, bola spokojna. Pri vesetni sa pyta malo, vidi udalosti v minulosti aj pritomnosti, ktore sedeli presne. Kontakt BA - 0911 882 275. Rada sa k nej vratim zas ;)

123ivka123

Zdravim vrelo odporucam pani Mirku maximalna spokojnost priama uprimna ...specializuje sa na ..Psychicke problemy, odblokovanie stresu,laska,vztahy, praca, zdravie. financie.tel.0940163922