Prírodná kozmetika - Skúsenosti

Príspevok v téme: Prírodná kozmetika - Skúsenosti
Fleur-de-lis

Ahojte,

tí, ktorí ste prešli na prírodnú kozmetiku, môžte sa podeliť o skúsenosti, teda či vám nejak pomohla? Napríklad pri akné, príliš suchej pleti, príliš mastnej, ekzémoch, či iných problémoch. Teda či ste priamo zbadali nejaký rozdiel.
A môžte samozrejme odporučiť značky.

Ďakujem

PS: práve mám na tvári vzorku krému od Annemarie Borlind, teda, to je krásna vôňa :)

mersia

Remcike niekedy je menej viac to ano, ale povedala by som, ze v tom zmysle, ze kombinovat viacere znacky sa neoplati. Ale ked uz pouzivam tak jednu a poriadne a najma pravidelne aj rano aj vecer, mna dlho otravovala vecerna starostlivost, ze odlicit sa, dat si krem a tak, ale zvykla som si. A oplatilo sa :)

remcike

Aha, dobre dakujem. Len som to potrebovala vediet lebo vies niekto pouziva napriklad len cistiaci a denny krem. Ja som pravdupovediac presla tiez na take minimum len aby som nieco mala na tvari, taky zaklad lebo som mala pocit, ze uz mi to viac skodi ako pomaha. Idem to teda objednat a budem dufam, ze mi konecne nieco pomoze

jarmilaku

Z ENERGYNATURE používam všetko..aj krémy aj gély..všetko z toho má svoj zmysel a opodstatnenie..keď chceš vidieť nejaké to napredovanie, tak je najlepšie používať celú radu..aby to všetko spolu ako sa hovorí hralo..dopĺňalo sa..aj ja by som ti vedela o tom písať a to dlho, že čo všetko som vyskúšala..aké značky som pozerala..ale ten čas mi veľa dal..zistila som na čo sa orientovať..

remcike

@jarmilaku Presne s tymto mam uz dlhsie problem aj ja! Tolko veci som uz pokupila, vyskusala, vacsina nezabrala vobec a niektore mi to dokonca aj zhorsili, nic nemalo taky efekt aky by som si predstavovala. Pouzivas kazdy produkt z tej rady ci len nieco?

Magduliena

Ahoj.Ja som si presla najdrahsou wellou a gliss kur a pod. a zmenila mi zivot prirodna kozmetika.Aj vlasy na nepoznanie kukni.Naobay je prirodny a velmi ucinny aj AMB www.bioskin.sk

Luciankaaaa

mate niekto skusenosti s vlasovou kozmetikou na prirodnej baze? Ktore produkty su velmi dobre a vyplati sa do nich investovat?

jarmilaku

Nájsť dobrú a kvalitnú prírodnú kozmetiku nie je ľahké, mne to tiež trvalo istú dobu..no našťastie sa mi to podarilo..ty si mal problémy s akné..no mňa tieto problémy vďaka bohu obišli..len mňa zase trápila mdlá a suchá pleť..a nájsť niečo, čo by mi pleť vzpružilo..dodalo jej stratenú energiu, to mi dalo zabrať..ale teraz používam toto www.annemarieborlind.sk a na mojej pleti som zbadala prvé zmeny už po týždni..to prírodné zloženie dokáže divy..

Otto

No mne konkretne s akne pomohla biokozmetika Dado Sens...inac kdekto o svojej kozmetike pise ze je prirodna ale nemaju vobec potrebne certifikaty na to.Jediny co viem tak Annemarie Börlind a Dado Sens...možno ešte Naobay,Lavera,weleda.Ostatni su taki docasni nazvovi testeri hluposti ludi... Inač keď si preštudujes obsah tak ropáčiky všetko.Natura siberica napriklad ma prirodny nazov obsahuje vytazky z bylin ale ma vela umelych prisad.Takže nie je natur ako natur.