Prírodná kozmetika - Skúsenosti

Príspevok v téme: Prírodná kozmetika - Skúsenosti
Fleur-de-lis

Ahojte,

tí, ktorí ste prešli na prírodnú kozmetiku, môžte sa podeliť o skúsenosti, teda či vám nejak pomohla? Napríklad pri akné, príliš suchej pleti, príliš mastnej, ekzémoch, či iných problémoch. Teda či ste priamo zbadali nejaký rozdiel.
A môžte samozrejme odporučiť značky.

Ďakujem

PS: práve mám na tvári vzorku krému od Annemarie Borlind, teda, to je krásna vôňa :)

grica

Všetko to chce čas, kým prídeme na to, čo našej pleti pomáha, čo ju robí vláčnejšou a zase naopak aj čo jej škodí. Ja kým som sa dozvedela, že sú certifikáty dôležité tak som musela prejsť dlhou cestou.

tutri

*rysavka45*
To áno..Ja som ani len nevedela do minulého roka..Do leta, že prečo nejaká prírodná kozmetika..Ale vyskúšala som od ANNEMARIE BÖRLIND najskôr radu SUN..Keď sme sa chystali na dovolenku..A dnes používam už viacero kúskov..Na fotke je moja závislosť ANTI-AGING SYSTEM ABSOLUTE..:D :D :D..Neviem ako inak by som to mala nazvať.. :)

Svetla777

to zlozenie s tymi ruzami pomaha pri spevnovani pokozky, pri jej regeneracii a podobne :) cele to zlozenie zabezpecuje elasticitu a vitalitu pleti, co odcenime podla mna kazda z nas, lebo vitalna plet je najviac

rysavka45

ja mam dva kremy doma.. denny a nocny.. podla mna je vhodne mat takto dva a aby to zlozenie bolo take aby z tych kremikov dostala plet to co potrebuje to co jej chyba..

stracenka

Miy príde príde si myslím..väčšinou tak do pár dní ho mám ja doma..keď si objednávam čo mi z Annemarie Börlind chýba..teraz mi došiel Revitalizér z damašských ruží..tak nech si neobjednávam len to..tak som si ešte urobila radosť aj rúžom..