Prírodná kozmetika - Skúsenosti

Príspevok v téme: Prírodná kozmetika - Skúsenosti
Fleur-de-lis

Ahojte,

tí, ktorí ste prešli na prírodnú kozmetiku, môžte sa podeliť o skúsenosti, teda či vám nejak pomohla? Napríklad pri akné, príliš suchej pleti, príliš mastnej, ekzémoch, či iných problémoch. Teda či ste priamo zbadali nejaký rozdiel.
A môžte samozrejme odporučiť značky.

Ďakujem

PS: práve mám na tvári vzorku krému od Annemarie Borlind, teda, to je krásna vôňa :)

remcike

@jarmilaku Presne s tymto mam uz dlhsie problem aj ja! Tolko veci som uz pokupila, vyskusala, vacsina nezabrala vobec a niektore mi to dokonca aj zhorsili, nic nemalo taky efekt aky by som si predstavovala. Pouzivas kazdy produkt z tej rady ci len nieco?

Magduliena

Ahoj.Ja som si presla najdrahsou wellou a gliss kur a pod. a zmenila mi zivot prirodna kozmetika.Aj vlasy na nepoznanie kukni.Naobay je prirodny a velmi ucinny aj AMB www.bioskin.sk

Luciankaaaa

mate niekto skusenosti s vlasovou kozmetikou na prirodnej baze? Ktore produkty su velmi dobre a vyplati sa do nich investovat?

jarmilaku

Nájsť dobrú a kvalitnú prírodnú kozmetiku nie je ľahké, mne to tiež trvalo istú dobu..no našťastie sa mi to podarilo..ty si mal problémy s akné..no mňa tieto problémy vďaka bohu obišli..len mňa zase trápila mdlá a suchá pleť..a nájsť niečo, čo by mi pleť vzpružilo..dodalo jej stratenú energiu, to mi dalo zabrať..ale teraz používam toto www.annemarieborlind.sk a na mojej pleti som zbadala prvé zmeny už po týždni..to prírodné zloženie dokáže divy..

Otto

No mne konkretne s akne pomohla biokozmetika Dado Sens...inac kdekto o svojej kozmetike pise ze je prirodna ale nemaju vobec potrebne certifikaty na to.Jediny co viem tak Annemarie Börlind a Dado Sens...možno ešte Naobay,Lavera,weleda.Ostatni su taki docasni nazvovi testeri hluposti ludi... Inač keď si preštudujes obsah tak ropáčiky všetko.Natura siberica napriklad ma prirodny nazov obsahuje vytazky z bylin ale ma vela umelych prisad.Takže nie je natur ako natur.

sarahJ

Ahoj :) priateľ má tiež veľmi citlivú a suchú pleť-bol niekoľkokrát u kožnej lekárky a skúšal všelijaké krémy, ale zatiaľ najlepšie mal od značky Cannaderm. A vždy sa to snažíme nakupovať online a používame cashback portál www.plnapenazenka.sk kde nám vrátia pár % z ceny nákupu a takýmto spôsobom si trochu šetríme :)

Alexa12

Da sa nakupit uplne v pohode aj v drogeri, alebo potom na internete samozrejme. Ale ja preferujem drogeriu, ej to rychle a mas to hned :D