Vitiligo

Príspevok v téme: Vitiligo
Branoo

Mate niekto skusenosti s tymto pigmentovym ochorenim?
Neviem ci ho mam, ale podla toho, co som pozeral na inarnete by to mohlo byt ono.
Objavili sa mi biele flaky na semennikoch. A malinke biele bodky mam aj na ramenach.
mate niekto dake skusenosti? da sa to v zaciatkoch stopnut? Nechcem, aby sa to rozsirilo.
Vdaka!
---------------
Vitiligo - www.zdravie.sk

jožka6798

ahojte , ja tlacim biele bobky a to je hrozne !!! mam asi vitiligo , u nas je to dedicna choroba poradte mi , moj priatel je vitiligo pozitivny a je to hrozne :( ma ho celeho flakateho pporadtee mi prosim :(

ferka4545

ahoj palo aj ja mam vitiligo a mam 39 som opustena , hladam pritela , najlepsie maltezaka alebo dalmatinca . som pekna ale som mini , chranim sa aj ty sa chran . zavolaj mi 09ppppppppp zavolaj dalmatinka :) .

palo1111

Ahojte,všetci,peťka a tď.Som 40 r.muž aj k svetu, bol som veľmi pekný mladý chlapec,v 15 som zažil stres a objavilo sa vitilogo, v martine som chodil na puva terapiu a z Kuby som mal Melageninu,len nagebzil som si aj zdravé časti a ono to pigment spálilo a škvrny rozšírilo,v dnešnej dobe vitix nezabral,
V Blave je nejaká lekárka používa Homeopatiká a má nejaké výsledky,no neskúšal som. V mojom mladom veku ,18r, žil na Orave bilinkár Milan Čaplovič,zomrel a jeho zápisky rozobrali šarlatáni ,mal liek na vitiligo, volal sa EVKA, ja som pátral po jeho príbuzných no neter povedala že tajomstvo odniesol do hrobu.Poznal veľa liekov a dával im mené MIŠKO..... V tedy som bol študent ,nemal som auto ,
,peniaze,poslal mi také fľašky s tinktúrou užíval som dve kvapky denne ,vitiligo sa zastavilo ,no viac som už fľasky nezohnal ,lebo bol starý a umrel.Vidíte niečo určite existuje ,on to všetko pripravoval z bilín ale presné koncentrácie,dokonca mal prípravok,že keď bol niekto opitý a užil prípravok tak ho to úplne prebralo. Je to škoda ,možno sa v súčastnosti vyberiem pátrať
stále som pohľadný muž,používam samoopalovacie krémy a som vzdelaný a žijem . Možno svitne nádej, píšem po prvý krát, ja som to v mladosti tieš zle znášal a neboli ani také krycie prípravky. Ahojte zatiaľ všetci a držte sa.

konwerz

Toto nieje len taka ledajaka choroba, ale zmagoreny imunitny system...ja sa chcem pekne opalit :((( nieje nieco nove, nejaky novy liek ?

peťuška_81

no,tak to mas dobre bo zevraj odtial sa to dovazalo sem tak by sa to malo dat zohnat..drzim palce;) a ja som akurat zacala pouzivat protopic,a celkom sa mi zda ze to pomaha:)da sa to zohnat na SR :)