Vitiligo

Príspevok v téme: Vitiligo
Branoo

Mate niekto skusenosti s tymto pigmentovym ochorenim?
Neviem ci ho mam, ale podla toho, co som pozeral na inarnete by to mohlo byt ono.
Objavili sa mi biele flaky na semennikoch. A malinke biele bodky mam aj na ramenach.
mate niekto dake skusenosti? da sa to v zaciatkoch stopnut? Nechcem, aby sa to rozsirilo.
Vdaka!
---------------
Vitiligo - www.zdravie.sk

peťuška_81

gogia,melagenina nie je mast ale tinktura...zevraj sa to da zohnat v zahranici..dovazalo sa to sem z kuby a z kanady ale teraz uz nie...tak,niekomu to pomaha a aj pomohlo,a niekomu mozno nie..a zevraj to stoji ale 2 000 Sk.a je toho dost malicko...skus Vitix,...no,nebudem sa rozpisovat,precitaj si ece predchadzajuce starnky..je tu toho dost a dovies sa vela:)drzim palceky:)

gogia

pytala som sa , co je to ta melagenina? je to nazov, alebo nejaka latka... alebo je to nejaky vymysel. Pytala som sa , ci sa to da zohnat aj mimo Slovenska.
nnn..... ty si tu mast skusala? Ak som rozumela dobre, nepomaha??
Skuste mi to nejak normalne vysvetlit.
Nie kazdy ma z hora dane ...dik

iva r.

Môj 7-ročný syn má Vitiligo, natierala som ho Melageninou a pomáhala pigmentovať kožu. Bohužiaľ sa už Melagenina ku nám nedováža a iné lieky mu nepomáhajú. Prosím, dajte mi vedieť, kde by som Melageninu mohla zohnať. Dík moc.

dobrarada

ja som tu nedavala meno tej lekarky, lebo to sa nesmie, je to proti pravidlam. ale mas tu moju mailovu adresu. napis mi a ja ti jej meno poslem.

induska

presne tak, neberte ludom nadej. aj ja si myslim, ze sa da liecit vsetko. ci aj vyliecit, to neviem, ale aspon zlepsit urcite. ale kto sa o nic nepokusi, nech sa necuduje, ze nic nedosiahne.