Vitiligo

Príspevok v téme: Vitiligo
Branoo

Mate niekto skusenosti s tymto pigmentovym ochorenim?
Neviem ci ho mam, ale podla toho, co som pozeral na inarnete by to mohlo byt ono.
Objavili sa mi biele flaky na semennikoch. A malinke biele bodky mam aj na ramenach.
mate niekto dake skusenosti? da sa to v zaciatkoch stopnut? Nechcem, aby sa to rozsirilo.
Vdaka!
---------------
Vitiligo - www.zdravie.sk

zdeněk

Palo, ahoj ne o Vitilemu nevím nic, ale letos jsem zkoušel Vitilan vyráběný v Brně a vůbec nic. Tak už tomu přestávám věřit, asi jen tahají z lidí prachy. Zatím čau

palo1111

zdenek, v Čechách je liek VITILEM ,
nevieš o skúsenostiach lekárov.,napr.
tá pani lekárka čo poradila červené svetlo.
ďakujem.

sisuliatko

Ja používam na prekrytie vitiliga samoopaľovací krém. Natriem si iba biele miesta. Aj ked problém nevyriešim, ale aspoň tie fľaky tak nebijú do očí....

zdeněk

Ahoj všichni, dnes mně p. doktorka v Brně nabídla zase novinku:léčbu ČERVENÝM SVĚTLEM. Máte s tím někdo prosím nějaké zkušenosti ? Prý to přišlo ze zahraničí.Díky

bufka

no musim to sem napisat, asi to ma naozaj nieco so stresom...ja som sa kedysi popalila na nohe, vacsia popalenina, z nej som mala psychicke problemy...ostal mi tam taky bielsi flak a zevraj nasledko stresu sa mi zacali robit dalsie malinke...predtym som vyzerala uplne perfisne, krasne do hneda som sa opalovala, krasna pokozka...fakt mi to vsetko zacalo od tej blbej popaleniny, mam pocit a viacmenej som si ista ze nebyt tej asi je aj pokozka taka aka bola