Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

kikia

slnieckovaaa tak ja si myslim že pokiaľ tebe nejde naozaj o chudnutie tak kľudne si tie sucháre dávaj... aj tak sa prečistíš, ale ak obsahujú muku ( čo všetky suchare) tak ten efekt na črevá nebude taký.. o to práve ide vraj - vyčistiť ich lebo múka ich zanáša. preto nie je nič z múky (okrem cestovín parkrat) v detoxe. ale je to len na tebe :)

čo sa tyka cvičenia - ja áno - 3x týždenne už asi rok a pol :)

slnieckovaaa

kikia, ďakujem za privítanie :) včerajší deň mi išiel vcelku dobre, som spokojná. Večer som si spravila šalátik, ale keď som ho začala jesť, mala som pocit, že mi to nespraví na žalúdok dobre len tak bez pečiva alebo aspoň suchára. Dala som si k nemu dva sucháre a rozhodla som sa, že budem jesť aspoň pár suchárov k určitým jedlám keď budem cítiť, že mám na to chuť. Nemyslím si, že by to narobilo až toľko škody, takýto detox mi stačí, nemusí byť až taký radikálny. A mám chuť na kávu, ale zatiaľ odolávam (som Bčko). Baby a čo cvičenie? Cvičievate?

kikia

slnieckovaaa vítam ťa.

elliza. ja ešte len začínam 3. týžden zajtra ale už som sa tiež pozerala že sú zložené tie jedla z viacerych.hmm, ja to budem podľa toho , ako budem hladná, to znamená ak budem viac, tak si dam poriadnu porciu všetkého čo je v rozpise :) ak nie tak len časť.

elliza

baby v tom 3 tyzdni su tie chody dost velke a zlozene z 2 jedal napr mrkva + brokolica, fazulove struky+civkl. salat, navyse polievka na obed...to vsetko ste do steba dostali alebo si vyberate jedno jedlo?

slnieckovaaa

Ahojte, som ešte len v prvom dni detoxu a som hladná, ale zatiaľ idem podľa plánu. Teraz som mala na olovrant biely jogurt, med a tie mandle, bez olovrantu by som nemohla ďalej fungovať. Som zvedavá na večer, keďže ma čaká už len ten šalát...dnes som sa vážila a ďalšie váženie plánujem až po tých 28.dňoch, takže som zvedavá na výsledky :) Ale nejde mi len o chudnutie, skôr by som privítala mať viac energie.

Silvia01

Ja som si nedala k tomu žiadny šalát, zjedla som to len tak. Ja som to opiekla normálne na oleji na panvici, nezdalo sa mi to moc mastné. Skôr tie zelerové hranolky sa mi videli mastnejšie. Ja som mala tento víkend stále jesť tie hranolky, ale veru nechcelo sa mi s tým stále babrať, a navyše neviem prečo sa mi vidia mastné. Tak som si v nedeľu zeler iba uvarila a tak som to jedla s mäsom. Neviem, či sa to mohlo alebo nie, ale ja už fakt začínam byť unavená z toho varenia. Deťom iné, sebe iné, doletím večer z roboty, hneď si robím večeru, potom si chystám raňajky na druhý deň, obed na druhý deň a niekedy aj večeru na druhý deň. Takže niekedy fakt robím 4 druhy jedla večer a unavuje ma to. Dnes by som mala mať na večeru tiež tie karbonátky so zelerom, ale po celovíkendovom varení už sa mi nechce znova postaviť sa k sporáku. Vybrala som si boršč z mrazničky.

len-a

Kikia myslim ze by si ich kludne mohla upiect aj v rure na plechu trocha potretom olejom. Sice som tieto konkretne este nerobila, ale ine som tak uz piekla.

kikia

Silvia gratulujem k ďalšiemu kilu!!! ja nemam pocit moc že by som chudla teraz :( stredu začínam tretí týžden...

baby!!! idem robiť tie kuracie karbonatky so zelerom a v knihe píše že k tomu "šalát" mam spraviť. aký šalát ste vy robili? a tie karbonatky ste normalne fakt opiekli na oleji na panvici??? nie je to moc mastné? ja osobne som nevyprážala rok tak sa bojím :D

Silvia01

Ahoj Michael, my nepijeme týždňovú odstátu vodu a ani nenosíme v tele týždeň tú istú vodu, tak črevná nám iste nezhrdzavejú.
Dievčatá, tento týždeň som dala dole ďalšie kilo, mám teraz posledný týždeň detoxu pred sebou. Potom Vám napíšem výsledky po 28. dňoch.