Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

kikia

no väčšina sme A-čko - chvalabohu!! no tak ja potom porušujem :// trošku mliečka si davam rano do kavy, musim kupiť to sójové . čo už, keď v robote ma čaka rano kava na stole od kolegu už aj s mliekom :D inak , nič neporušujem, nemam dokonca ani chuť na sladke ani teraz počas "mojich dní", takže sa mi tento jedálníček páči viac a viac, len včera som závidela niekomu žemľu :D ale veď žemlí bude dosť aj po detoxe :D

Juchu

12. deň

Dobre rano rodinka :)))
Kikia - ja sa do tych krvnych skupin nevyznam. No obmedzila som kavu, dala som si asi 3x a supla som si tam za malu lyzicku no toho suseneho SOJOVEHO mlieka...kedze vo 4.tyzdni ho pouziva, tak som si povedala, ze to nie je az taky prehresok :)

Vcera som jedla tu bryndzu z bielkami, tak mne to nechutilo ani trosicku... Robila som to len z 2 vajec a 50g bryndze, no aj z toho 1/4 skoncila v robote v zachode :( Nemohla som to dojest...
Vcera som nakoniec s kamaratkami nebola, ide sa dnes :)

len-a

Boze, ze 4 litre vody! To ja asi nikdy nedosiahnem. Ja sa neviem donutit vypit 2. Ale je pravda, ze pred detoxom som pila strasne malo a tak je uspech u mna zatial aspom tie 2 litre. Mozno sa to este zlepsi, mam len 5. den. Inak jedlo mi chuti a fakt ani nie som hladna, ked mam na nieco chut dam si trocha orechov vecer.... Dnes som sa pomylila a zbalila som si na obed cukinu namiesto struko. Hadam to nevadi.
Zdravim sestricku! :-D Dnes sa vidime?

Juchu

S tym vinkom ste ma potesili :) ked ho dnes budem pit, tak si na vas spomeniem :)

Inac ja neviem co to Macignova robi za obrovske porcie.. Ja som borsc robila priblizne z polovicnej davky a vysli mi z toho minimalne tri porcie.. jednu som zjedla a dve ma este cakaju v mraznicke.. U nas to nechutilo nikomu, nikto z mojej rodiny nechce jest "moje" jedlo.. Ich chyba :)

Nevydrzala som a utekala som si kupit do predrazenej vecierky v blizkosti mojej roboty predrazene mandle a hrozienka.. Uz len predstava toho, ze dnes nebudem desiatovat vo mne vytvorila hrozny hlad :D
Inac baby ja vas nechapem, ako ste dokazali fungovat na 3 jedlach... Celkovo tieto jedla od Macingovej su lahke, cize nezasytia az tak na dlho..

kikia

hej aj ja potvrdzujem, že A skupina môže aj biele aj červene vino.

Juchu: dobre si to vystihla - aj ja si stale menej uvedomujem že držim detox :-) páči sa mi to stravovanie veľmi a áno, ja som sa čudovala ale chutí mi aj boršč! a dokonca aj priateľovi chutil veľmi :D

aj na vodičku si zvykam, je pol desiatej a už mám sebe liter:)

ja so sestrou (len - a) nebyvam, ale písala že sa jej zatiaľ darí dobre :)

Juchu

Heeej, aj biele :) To mam radsej :) Hmmm... Nad tou vodou este pouvazujem :D Ale mam v plane si dat len dake 2dcl vinka a mozno nejaku jemne perlivu mineralku..
Dakujem Silvi :)

Silvia01

Juchu, ja knižku so sebou nenosím, mám ju doma teraz, ale sa mi zdá, keď som ju čítala, tam na konci je písané, že A-čka môžu jeden - dva poháriky bieleho a aj červeného vínka. A možno po tej bryndzi ani nebudeš mať chuť na víno, ale pekne si vypýtaš v reštaurácii prevarenú vodičku...a vlažnú :))

Juchu

11. deň
Stale menej si uvedomujem, ze drzim nejaky detox.. To jedlo a celkovo cely tento rezim sa mi uz zda uplne prirodzeny.. Nebyvam hladna, chute na ine veci sa stale znizuju, aj ked sa obcas prichytim ako snivam o chrumkavej bagete :D Inac som zistila, ze mam omnoho vacsiu chut na cerstve pecivo ako na cokoladu...
Dnes som si to trosku pokaslala.. Zabudla som si zbalit desiatu a olovrant a cely den budem mimo domu.. Mam v robote zbalenu misku fazulovych strukov a druhu misku bryndze co mam mat na veceru, ale predpokladam, kedze mam prichod domov cca o 23,00 tak budem hladna.. Sakra... Dnes bude fakt ocista :)

Dnes vecer mam stretavku s kamaratkami, tak predpokladam, ze si dam za poharik niecoho :) Najradsej by som si dala vinko.. Ked mam krvnu skupinu A, tak je vhodne cervene? Prosim vas, kuknite mi to, lebo som si zabudla zobrat zo sebou Macingovu :(

Kikia - vari ti chutil ten borsc! Som zvedava, co povies na hrachovu polievku, mne ta chutila omnoho viac :) A ako sa dari sestricke? Len-A, jedlo chuti??

Light - ides sa do toho teda pustit? No, som zvedava, ci sa ti podari opakovane schudnut :) Drzim palce