Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

kikia

takže konečne som dovarila Boršč. je to dobré, ale tiež ho zamrazím, aby som ho nemusela variť znovu o pár dní.

Silvia01

Magnolia, blahoželáme.
A Len-A aspoň má doma podporu od svojej sestry, bude sa jej ľahšie "detoxikovať" :))

kikia

wow Mangolia - 4kg to je super! to by mi stačilo :)

Juchu: borsč idem variť až dnes večer... moc sa na to neteším , ako vidím, moc to nikomu nechutí. ale dnes mám len 8. deň a vychutnávam si zmenu!!! mala som na raňajky konečne niečo iné a na obed cestoviny papám prave teraz s tym kalerabom a to je suuupeeeer mňam mňam mňam!! chutí to fakt ako kapusta na karameli! toto budem varievať aj po detoxe :)

a začínajú mi byť akosi voľné veci :) ale nevážim sa - až na konci.

inak - Len A je moja sestrička :)

magnolia26

Tak ja som po 28 dnoch dsala dole 4kg a zo všetkých partii islo dole po 5cm, dnes srano som sa odvazila a zistila som, že kilecka ubudaju dalej. Dodržiavam pitný režim 4l nemám problém vypiť, práve, že ked nepijem tak si to moje telo samo pýta

Silvia01

Aj v českej knihe je to tak, že mäso navečer? ale je pravda asi aj to, že ten tuniak v oleji je mastnejší, než morčacie prsia. Zajtra si to urobím tak, ako je v knihe a v tom štvrtom týždni si to asi vymením. Ale celkovo si myslím, že autorka asi vie, prečo to takto urobila, možno ten tuniak obsahuje niečo, čo sa dlhšie napríklad trávi alebo čo. A tie prsia sú možno ľahšie stráviteľné, preto ich dala navečer. Inak si to neviem vysvetliť. Doteraz som sa poctivo držala jej pokynov a nemenila som si jedlá.

len-a

No ano, som len na začiatku- telo si zvyka. Ale zatiaľ sa mi to paci. A keď to tu čítam, teším sa na tie ďalšie jedlá! Ja som to tak pochopila, že počas tých 28 dní detoxu sa netreba obmedzovať podľa krvných skupín, len jesť čo je v zozname.

Juchu

Ale sa mi to nepozdava.. Vo stvrtom tyzdni budem na obed jest brokolicu a na veceru morcacie prsia s orechami? ja si to asi vymenim :-/

Juchu

Silvi, to co pises s tym morcacimi prsiami, tak tiez sa mi to zda logickejsie naopak... Ale pozerala som aj vo stvrtom tyzdni su na vceru a tiez to potvrdzuje aj ceska verzia knihy :) Asi su menej tukove ako tuniak v oleji..