Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

michael

ani som to nečítal lebo to je úplna blbosť.Baaby , nebláznite, 4, litre vody? Ved vám zhrdzavejú črevá!A že čokolada a take veci, soja tá tiež nie jre zdravá vo veľkkom množstce noo nečital som to .Skus si namočiť šaty na týžden do obyčajnej vody a otom skus obliecť ,- udú ntiahnuté jak gate sto - ročnej baby.Tak to bude podobne aj vaším organizmom. CHudnuť s má 1,5 kg na mesiac!!!

kikia

Silvia - no tie hranolky to je škoda že si ich musíme pripravovať do práce deň predtým, a potom vôbec nebudú také dobré . (ja som ich teda ešte nerobila ale viem si to predstaviť)

Silvia01

Ďakujem všetkým za gratulácie. Ja som práve dojedla zelerové hranolky a tresku opečenú na masle. Škoda, že som to nemohla zjesť včera večer čerstvé, tie hranolky sú dnes už také...nečerstvé. Inak dobrá papanica.

len-a

Pripajam sa ku gratulantom- vela vela vsetkeho dobreho Silvia!
No nalacno ja pol litra nedam, ale lepsim sa uz. Trocha som si zacala varit caje- biely, zazvorovy a tak a to sa mi dari potom viac vypit.
Hmm, uz sa tesim na buduci tyzden na tie jedla!

kikia

len-a Lenka dostiahneš tie 3 litre isto. treba si ju dochutiť citronikom trošku. najlepšie je, ak si už večer vodičku prevaríš, a hned ráno (aj pred raňajkami vypiješ pol litra. ) potom pol litra po raňajkách , - čiže ja mám už liter vypitý o 10:00. Po obede o jednej mam už vypitý druhý liter a do večera dajako ten tretí. ale prvý týžden som tiež nepila 3 litre! ale asi iba dva... plus dávam si zelený čajík s medom. teším sa hrozne na tie zelerové hranolky inak. ked som varila ten boršč, tak najskôr sa ten zeler opečie na oleji - tak sme to ochutnali lebo som bola zvedavá a bolo to vy-ni-ka-jú-ce!!!!!

elliza

tak sa baby hlasim:)mam dnes 7. den a vidim ze som splasnutejsia, kedze leziem furt na vahu tak viem aj ze som sla necele kilo dolu, čo je uspech. po tom neuspechu ked som po 14 dnoch pribrala 2kg som sa desila čo bude, ale fakt to teraz ide, aj ked asi nedam dolu to čo vy lebo ste mladsie a lepsie vam to cele funguje, vytesujem sa aj z tohto.
ja som 0-ka asi jedina teda a tu a kavu musim aspon rano je to moj ritual a milujem ju. poobede si supnem zeleny čaj v kapsuliach aby som mala energiu. hlava ma pobolieva cely tyzden ale je to vraj bezne ked sa čistim a aj ten kofeinik chyba.
4l zvladam v pohode snad prvykrat v mojom zivote. predtym 2x ked som fičala na Mačingovej som dala snad 2l max. tak asi aj to pomaha ze to ide:)
tych bielkov sa bojim, čo ak by som to nahradila normalnou prazenicou napr 3 bielka+1žltko? snad sa nič zle nestane:)
inak ja občas zobkam nie som taka disciplinovana ako vy...2-3kocky čokolady alebo niečo male sladke.vrrr

Silvi všetko naj naj naaaaaaj nech si zdrava krasna a stihla:) cmk
ja mam 39 tak sme si tu asi vekovo najblizie

Juchu

Jeeej, Silvi, tak vsetko najlepsie :) Vela zdravia, lasky, nech deti posluchaju :) Nech ta neopusta tvoja cielavedomost a pevna vola :)
Obdivujem ta.. Vcera sme mali doma tiramisu a ledva ledva som odolala, ale prave to, ze som sa ho ani nedotkla mi urobilo este vacsiu radost, akokeby som ho zjedla :) Ale kebyze mam narodeniny a este JA peciem nejaky kolac, tak to by som asi nezvladla...
Mimochodom prave popijam kavicku, ked ju vsetci pijete ;D

Silvia01

Ahojte. Tak ja sa trošku pochválim, mám dnes narodeniny, upiekla som aj zákusok, ale nevzala som si ani jeden kúsok. Ani som neochutnala, ani plnku, proste nič. Povedala som si, že nesmiem. Ale ani ma to moc neláka. Ja som menovala do role hlavných ochutnávačov moje deti :)
Ja som tiež A-čko a kávu pijem každý deň, ale bez mlieka.
Bryndza moc nechutí ani mne. Včera som mala na obed tuniaka s varenou cviklou a dostala som z toho hnačku. Asi to bolo mastné. Večer som mala tie rezne v orechoch, tie boli super. Asi preto majú byť navečer, lebo sú oveľa suchšie a ľahšie, ako tá konzerva s olejom. Teda ja som si kúpila takú s olivovým olejom. Asi som mala kúpiť radšej vo vlastnej šťave.
Možno Vás zaujíma a možno ani nie, ale mám 37 rokov dnes.