Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

BJ_2

Opakujem ti, ze ako krestan ani nemozes verit lekarom, pretoze
a) su to prakticky vsetko neveriaci. Odmietaju ze by telo malo dusu alebo ducha.
b) poberaju nekrestanske prachy
c) su spriahnuty s farmaceutickym multimilionarskym priemyslom, postavenym na statnej moci, politike a kapitalizme. To je to posledne co by mal krestan schvalovat
d) pouzivaju chemicke lieky a prakticky vsetci odmietaju prirodnu alebo alternativnu liecbu, a takisto, odmietaju liecenie postom a duchom svatym, a pokanim, co by mal prave clovek robit
e) schvaluju potraty a eutanaziu.
f) prakticky vsetci schvaluju sex, ze moze byt len tak, mimo plodenia deti, aj pred svatbou, a dieta ktore z toho nahodou zacne rast v bruchu, su odhodlani zabit.

Ty im veris, ked odmietaju ze telo moze mat zleho ducha, a vyhanat to (co je zakladne ucenie Jezisove), a ze moze liecit duchom svatym... rezu do toho tela, davaju tam chemiu, pokladaju to za chemicky proces s mozgom... a ked tito materialny neduchovny sexualne hriesny kapitalisticki sialenci, prehlasia, ze post telu skodi, tak ty im veris. Pritom post bol odjakziva jeden z najzakladnejsich receptov na zdravie, ale aj duchovnu ocistu, v kazdom nabozenstve, dokonca aj v pohanstve a ezoterike.
Este aj v Biblii sa mnoho krat spomina.

Ale ty veris lekarom. Aj v ich nazore na post. Nedas za pravdu duchovnym, ale lekarom materialistom ako krestan. Ved sa uvedom co tu robis, ved ty robis hanbu krestanstvu a Jezisovmu posolstvu.

Tomas12345

BJ 2 :

Pozri si :
www.jw.org

Ježiš je Bohom a Ježišovi preto nemôže nič ublížiť, ani 40 dnový pôst.
Pôst sa vykonával v zmysle pokánia, to bola jeho hlavná úloha.
Lekári a vedecké výskumy hladovky neschvaluju, ja teda verím viac slovám lekárov a štatistikám než nejakým príbehov random ludí na internete.

BJ 2

Tomas, 40 dnovy post, ktory si dal Jezis ti nic nehovori? Aj on skoncil s absenciou vyzivnych latok, co? Zaujimave je kolko ludi sa s dlhodobymi postami vyliecilo zo vselicoho.

Tomas12345

Lenulienka001 :

To jedávaš mesiac len zeleninu ? Hrozí ty absencia výživných látok, len jedenie zeleniny nestačí! Chceš skončiť s anémiou či s tetániou ?

Lenulienka001

chcem sa zapojiť do diskusie detox podľa Mačingovej. Som na konci 28 týždňa, nezdrešila som iba raz som si dala pomaranč a kilá - nič a ani obvod ničoho. Je zaujímavé, že pri mesačnom príjme len v podstate zeleniny žiaden úbytok na hmotnosti. Je možné, že moje telo dostalo jarný detox, ale priala som si stratiť aj nejaké to kilečko. A ani prísun energie sa nedostavil. Som asi nejaká iná, ale som z toho mesačného odriekania sklamaná. Neviem, či idem pokračovať ešte v semafore.

Omen

Magdulienka, ty máš problém, nie Mačingová! Na spomínané potraviny, z ktorých ťa začalo preháňať a následne zapekať, máš intoleranciu alebo alergiu!!!

Magdulienka

Ja som držala 28 dva krát prvý krát som musela prerušiť po 2 týždňoch pretože akonáhle som nabehla na cuketu a struky mala som neskutocné hnačky áno Mačingová píše, že za to môže väčší prísun vlákniny, ale nie je možné , aby Vás z toho preháňalo 15-17az 20 krát v kuse a tri dni za sebou ešte , že bolo voľno nemohla by som ani ísť do práce a teraz som skúsila druhý krát tento trát ma skôr zapekalo a na konci tretieho týždňa , keď došlo dva krát na obed zelerové hranolky a dusené mäso ten istý priebeh neskutočné bolesti brucha po oboch obedoch neskutočné hnačky opäť za sebou 15 krát až musel prísť po mňa manžel do roboty nakoľko by som sa po...la v autobuse nehovorím, že mi strava nechutila práve naopak len si myslím, že nevyhovuje každému a dokonca môže narobiť neplechu s trávením a žalúdkom ako mne takže teraz som na suchároch a dávam sa do poriadku zvážte či to stojí za to myslím, že niekomu táto strava viac ublíži ako pomôže

cibecka

teda ja nie som vobec narocna v jedle ale tieto jedla macingovej dookola sa opakujuce,to bol pre mna jeden velky sok .po prve mi absolutne nechutili a po druhe som neschudla ani kilo.mna z tych jedal dokonca napinalo! to sa neda proste oklamat:(( detox nedetox, ani prival energie som nepocitila tak ako hovorite. jednoducho pre mna to boli vyhodene peniaze .absolutne!!