Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

elliza

čaute baby, takze prispevok od bielej vrany: po mesiaci mačingovej mam tieto "prekrasne" vysledky:
vyska 170cm, vaha 69kg uplne bez zmeny.za posledne 4 mesiace sla hore takmer 5kg, takze som ju aspon udrzala. najskor zislo kilo, potom sa vratilo.sport pravidelne 3-5x v tyzdni.
lytko-36,5-36cm
stehno-57-55,5cm
boky 97-97cm
pas 75,5-74cm
brucho 88-88cm
prsia 95-93cm
sport pravidelne 3-5x v tyzdni.
ked uz toto nepomohlo mam vazne problem, zrejme nadobličky alebo stitna a s tym spojene zadržiavanie vody a prirastok vahy:((. pokračujem odznova detox..nič ine mi neostava:((.dufam ze je malo takych ako ja a vačšine z vas sa dari..drzim palce.

ksl

Tým chlebom som myslela pšeničný - treba dávať pozor aj pri tých celozrnných, pretože veľakrát je to len pšeničný ofarbený nejakým farbivom do tmava a pár zrniek všeličoho na vrchu. Treba mať istotu, že je to 100% raž a podobne. Ja nemám presne stanovený jedálniček - raňajky mám vždy nejaké z detoxu - podľa chuti, desiata je u mňa vždy sacharidová sladká - t.j. ovocie (podľa KS)alebo orechy so slivkami, ak mám nejaký koláč v zálohe tak sa ho tiež snažim zjesť do toho obeda, keď už po 12tej vraj sacharidy telo neodbúrava a idú na tuk. Obed je buď bielkovina so zeleninou (mäso+zelenina), alebo sacharid so zeleninou (rôzne cestoviny so zelenin. omáčkami, omáčka je vždy zo sójového mlieka, bylinky). Pri cestovinách je problém, nakoľko sú väčšinou semolinové=trvrdá pšenica... Skúšala som bezlepkové, ale nechutia mi a špaldové sa mi tiež nechce. Olovrant, ak potrebujem, tak sa snažím jogurt s orechami a medom, alebo nejaká zelenina a večera je len bielkovina so zeleninou, pretože som kdesi pri AM čítala, že ak chceš chudnúť, tak večer sa nesmú sacharidy. Ak chceš si udržiavať váhu, tak sa sacharidy môžu. K tomu 2x do týždňa 1hod. cvičím zumbu. Inak nič, bežný pohyb.

Helus

ahoj kls,aj ja som krvna skupina A- cko.to co mam nastudovane,my by sme mali mat hlavne v jedalnicku chlieb razny,strukoviny,sojove veci.A syry,cottage,a mlicne vyrobky by sme vobec nemali jest,lebo to nevieme stravit.Kludne na veceru mozme sosovicovu polievku+ chlieb.Mozes mi napisat prosim,ta tvoj jedalnicek,ja sa tiez chystam ze prejdem na toto stravovanie,ked dokoncim 90 dnovu.

ksl

Ja aprílom začínam druhý mesiac semaforu. Za detox mi odišlo 5 kg a delenou stravou prvý mesiac ďalšie 2 kg. Ale pripomínam, že idem z váhy 120 kg. Delená strava mi nejde už tak dobre ako detox - lebo sem tam zhreším a pod. Veľká noc úplná bomba - jedla som všetko, len som sa snažila nejesť chleba - som A krvná skup a v duchu delenej stravy som si dala bacha, aby na večeru bolo aj keď síce tučné, tak bielkovinové. No a na raňajky bola mrkva+jablko+orechy...Takže ja keď vynechám chlieb tak je to paráda. Určite by som schudla aj viac, ale zase u mňa je veľmi dôležité, aby som bola psychicky v pohode, lebo ja keď som nervózna, tak priberám aj z vody. No a čo je úplná bomba, aj napriek "nezdravej" strave to moje trávenie ustálo veľmi dobre. A to som ešte aj takmer každý deň mala čosi alkoholické... Jáj a zabudla som to dôležité - objemovo sa nezmenilo nič, žiadne veľkonočné vankúšiky nepribudli!!! Baby, držte sa, oplatí sa zmeniť.

Silvia01

Ahojte, hlásim sa po dlhšej dobe. Za ten týždeň, čo som po detoxikačnej kúre, som schudla ďalšie kilo. Teda vážila som sa presne na veľkonočný pondelok ráno a bolo tam zas o kilo menej. Teraz po Veľkej noci sa veru na váhu nepostavím. Jedla som aj šunky aj klobásky aj zákusky. Ale aj tak dobre, celkovo mám zatiaľ 6 kg dole. Nesnažím sa už o veľké zhadzovanie kíl.
A Vám ostatným sa ako darí? Držíte sa?

Silvia01

Ako dobre, že som ukončila 28-ičku ešte pred Veľkou nocou. Tie šunky, syry a klobásky by veru nezostali v chladničke bez môjho povšimnutia :)
Ja som už tretí deň po detoxikačnej kúre, zatiaľ sa mi darí stravovať podobne, ako počas kúry. Na obed si dávam mäso bez prílohy, iba so zeleninou, na večeru si robievam niečo z knihy. Odvážim sa po týždni, či si tie zhodené kilá zatiaľ udržiavam.

slnieckovaaa

Súhlasím, že naozaj je fayn mať pred sebou vzorový jedálniček na niekoľko týždňov, na základe ktorého si viem naplánovať nákupy (predtým som často blúdila po potravinách a ani som nevedela čo si mám kúpiť, na čo budem mať v ten deň či na ďalší chuť a ešte som sa snažila aspoň ako-tak stravovať vyvážene). Takto jem oveľa viac zeleniny a ovocia a nekončí zhnité v koši, lebo som ho nakúpila veľa a nestihla využiť. Teraz idem druhý týždeň podľa plánu, hoci si ho upravujem podľa seba a dovolila som si aj viaceré prehrešky. Včera tých prehreškov bolo výnimočne naozaj veľa, ale dnes už pokračujem normálne hoci si zamieňam jedlá, som však spokojná. Chcem sa týmto spôsobom už stravovať stále, cítim sa lepšie a zlepšuje sa mi trávenie, aj chudnem keďže už nejem toľko sladkostí ako predtým, mám viac energie a hlavne o to mi ide.

ksl

Presne tak,mne tiež maximálne vyhovovalo, že nemusím rozmýšľať čo variť a kedy čo jesť, že je to teplé a varené a nemusím rátať kalórie... Bolesti žalúdka, časté hnačky som mávala od 11 rokov, pochodila som všetky možné vyšetrenia, jedla všelijaké lieky, ako šli roky som už pochopila, že je to stravou, len som nevedela ako na to a práve táto jej knižke mi to pomohla uviesť do bežnej praxe. Ale na druhej strane si myslím, že ten kto nemá nejaké extrémne problémy tak si môže jesť čo chce, samozrejme s mierou. A