Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

kometka

ahojte držím dietu podla Mačingovej a pomaly ukončím druhý týžden, no chcem sa vás spýtať, v tretom týždny su na obed 3 jedla - polievka - struky - šalat, to mam naozaj navariť všetky tri a všetky ich zjest? alebo si mám z toho vybrať? nechapem moc tomu nakoľko 3 jedla sa mi zdajú vela.

Silvia01

25. februára som začala s detoxikačnou kúrou, tá trvala 28 dní, teda do 25. marca. Potom som sa snažila ísť podľa semaforu, ale nie moc striktne. Počas 28-ičky mi zišlo 5 kg dole, potom ešte kilo, takže mám 6 kg dole a zatiaľ si to držím. Dúfam, že to tak aj zostane.

Silvia01

Ahojte, tak sa hlásim po dlhšej dobe. Sľúbila som, že budem podávať hlásenia, ako sa mi darí. Takže....tých zhodených 6 kg sa mi darí udržiavať si. Aj keď sa mi stane náhodou, že jedno kilečko priberiem, na druhý deň si dávam iba zeleninové jedlá, takže sa toho kila zbavím. Ale teraz už dlhšiu dobu som nepribrala ani kilo, hoci papkám sem tam aj slaninku a iné nezdravé jedlá...asi mi to rýchlejšie spaľuje alebo čo. Takže celkovo zhodených 6 kg si udržiavam.
A čo Vy ostatné? Ako sa máte?

Silvia01

Ja som delenú stravu nikdy neskúšala, preto mi aj na túto kúru organizmus celkom dobre zareagoval. Skúšala som dukanovu diétu, ale chýbalo mi tam ovocie, skúšala som aj 90-dňovú, ale viac, ako 3 dni som nevydržala. Ale táto kúra mi vyhovovala najviac. Už sa len naučiť, čo s čím môžem kombinovať a čo nie a tak nejak sa snažiť stravovať.
Budem podávať hlásenia, ako sa mi darí.

elliza

Silvi ja sa v podstate uz roky stravujem podobne..neviem čo je to normalny obed a vecera, preto to pre telo nebol ziaden extrem, len som teraz bola striktnejsia s tym ze som vynechala zobkanie do sladkeho a drzala tie odstupy časove+vela vody..Mačingovej jedla som si robievala aj pred kurou..dala som dolu kilo po 14 dnoch potom to slo hore pred menzesom a počas neho..a ostalo na povodnej vahe:((..kedze dost beham mam viditelne svaly na stehnach ale cvicim roky takze problem je inde ..toto je hormonalna zalezitost uz to riesim na endokrinologii a čakam na vysledky.. len som tak strasne verila ze touto kurou tu vahu upravim:((.
a nastve to chapem ta ze ked tam nie je striktnost-čo sa večne neda, sme len ludia-hned sa to pohnoji..drzim palce a dufam ze to pojde zasa pekne dalej dolu:)..podavaj hlasenia!!!

Silvia01

Elliza, na váhe Ti nezišlo fakt ani kilo? držala si sa presne podľa pokynov v knihe? ja som síce písala, že som schudla 6 kg, ale kilo sa mi nejak podarilo pribrať naspäť. Nedržím sa striktne semaforu a hneď mi to ide hore. Mala by som si túto váhu nejak udržať,a nie priberať to späť. NO, ja neviem, snáď sa Ti podarí nejako ubrať tie kilá. Aj keď Mačingová píše, že kilá nie sú dôležité, ale centimetre. Píšeš, že aj cvičíš, tak možno sa tuk premieňa na svaly a tie sú ťažšie. A cítiš sa lepšie, než pred kúrou?