Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

Dexina

TINA 987: Ano, mam podobnu skusenost s Macingovej detoxom. Citim sa sice super, aj oblecenie je mi vacsie, no ked som sa dnes rano odvazila, bolo to - 2kg. Nechapala som, ze napriek vsetkemu "odriekaniu" takto....
Zhresila som asi 2x pocas kury - ale aj to boli "iba" 2 zakusky :) Rovnako ako Vy, pokracujem podla Semaforu a dufam, ze nieco navyse este zhodim.

DrKatinveron

Lekárske marihuany a pilulky k dispozícii. Legit dodávky a liečba následku. Kontaktovať Dr Katin Katin na veyron@seznam.cz

tinka5981

ja som schudla za 28 dni dost a citim sa skvele a zacnem znova:)) je pravda ze chodila som este plus do posilovne

Záhoráčka

Nevedela som do čoho idem a či to zvládnem.Nebola som na to ani nejak psychicky pripravená.Sú rôzne reakcie na tento detox - každý z nás je iný. Ja už držím detox 3.týždeň. Možno prvý deň ma bolela hlava a zo začiatku som bola aj nafúknutá, ale to prešlo. Ja som vôbec netrpela zápchou, práve že to napomáha vyprázdňovaniu.Cítila som sa naozaj vyčerpaná pred touto kúrou a na tretí deň som pocítila príval energie, ktorý tvrá doteraz a cítim sa oddýchnutá a psychicky vyrovnaná. Nebývam hladná a jedlá mi chutia.Mám pocit že mi začali padať nohavice. Asi to nevyzerá u mňa na nejaký závratný úbytok kíl, ale cítim, že obvod z brucha a pása a možno aj inde išiel dole. Dôležité je, čo bude potom, keď skončím.Asi bude treba radikálne zmeniť spôsob stravovania.Držím palce všetkým, ktorí sa na to dajú, aby uspeli.

:DDaniela

Ahojky :) .. ja držím mačingovu 2. krát, výhody: zmizli vyrážky, nepáli záha, cítim sa dobre, aj nejaké to kilo spadlo, nevýhody: moja láska k sladkému musí ísť bokom :D .. inak super

TINA987

Ahojte, ja koncim 28 dnovku, je síce pravda že som občas tak 1x do týždna zhrešila v jedení, ale výsledky zatiaľ nič moc, Schudla som iba 2 kg, na pleti nevidlím žiadne zlepšenie, cítim sa celkom dobre, ale žiadny príliv energie. Idem pokračovať podla semaforu. Dúfam že sa mi podarí niečo zhodiť, lebo na toľké sebazaprenie......... má niekto podobné skúsenosti ? Dakujem

sve

Ahojte. Ta bolest hlavy presla asi po 3-4 dnoch. Ale budila som sa na to v noci. Asi preto ze som bola zvyknuta jest neskoro v noci. Teraz zacinam dryhy tyzden. Drzte sa.

Lenička

Ahojte dievčatá ja držím detox už 3 krát no zakaždým som v celku spojná ...len môj strašný problém sú struky a brokolica neviete či sa to dá niečim nahradzovať aby som to neporušila ? rada by som si dala koľko vládzem len že nedá sa to lebo ma z toho dosť napína..... a potom zjem ozaj že malé množstvo :/ ale inak všetky receptiky sú chutné