Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

metracek

tak dievceta ja su tu macingovu uz zabalila po 2 tyzdnoch ani gram dole ani mm dole naucila som sa dusit tu mrkvicku,borsc ktory som dovtedy nevarila a zelerove hranolky su tiez super tak aspon nieco mam z tej ocistnej kury ja som prerusila 90 dnovu rozlisovaciu dietu po 30 dnoch a z tej som schudla 6kg z pasu som dala 4cm a zo stehna 2cmaj z bokov 4cm takze som sa znova vratila k tej 90 dnovke nie je tam presne urcene co rano naobed a vecer ale je to rozdelene na dni bielkovinovy,skrobovy,uhlohydratovy a vitaminovy je sa hocico ale v ramci pravidiel 3krat denne len vitaminovy den 5 krat som na fore kamaratka na chudnutie tam sme super partia tak ahojte dievcence a prajem vam vela uspechov

Ivka 1

Silvia je potrebné počkať a hlavne vydržať, máš pravdepodobne zanesený organizmus a telo sa musí najprv vysporiadať s nečistotami . Prvá fáza je detoxikačná , vydrž:)

Silvia01

ahojte, ja dnes začínam druhý týždeň, teda mám 8. deň. Zatiaľ mi neubudol ani jeden cm, ani z pása, ani z brucha, dnes ráno som sa merala, a navyše ani sama necítim na sebe žiadne zmeny. Bývam unavená a mám stále nafúknuté brucho. Čo s tým mám robiť? Je to možné, aby zo mňa po týždni neubudlo ani pol centimetra? na váhu som sa radšej nepostavila, cítim sa oveľa ťažšia, než predtým. Mám dojem, že som pribrala.

DENY39

Ahojte kočky,
ja som začínala detox 5.1.,teraz idem podľa semafóru a krvnej skupiny,dala som dole 13kg :)od aprila chcem začať druhú 28

LightFlame

aj ja mam problem s cviklou, ale na nete je mnoho receptov, kde si mozes cviklu nejak vylepsit :) ...inak skus pit aspon cviklove stavy (v tescu aj v DM ich predavaju)

Ratka

ahojte, mám otázku.dá sa niečim iným nahradiť cvikla?alebo ju môžem vynechať, keď mám s ňou problém? kto mi poradí?

LightFlame

ozaj, preco ked sa chcem dat znova na macingovu, tak neschudnem tak ako predtym? (to iste plati aj o 90-dnovej)

magnolia26

Skúšala som to pred rokom a fantasticky mi to naštartovalo metabolizmus a schudla som do konca oktobra 11 kg, z váhy 86 na 75kg. Ešte by som potrebovala niečo zhodiť, tak som sa do toho pustila znovu