Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

Juchu

Kikia, mozno preto ma nenalieva, lebo ja ten pitny rezim nedodrziavam.. Tak, dnes idem poctivo vypit 3 l a uvidime co to urobi :) Dnes som vypila asi 8 dcl.. Z toho 4dcl je caj.. Tak mam co robit..idem sa do toho pustit :D

Juchu

Vidis, to som nevedal s vitaminom A... Uz si to zapamatam :)
Neviem preco niektori pri tomto neschudnu... Neocakavam, ze vsetci zhodia 10 kg, ale myslim si, ze nejake 2-3kg by mal schudnut vacsina...
Light ak chces schudnut vela, tak si myslim ze Macingovou nic nepokazis.. Podla mna sa nemusis drzat presne jej rad, ale aspon ta to nastartuje na novy, zdravsi jedalnicek.. Aspon nejake recepty by som si kukla a povyberala z nich tie co sa ti pozdavaju :) Ja urcite po skonceni detoxu budem jedavat jej vecere aj nadalej.. Chutia mi a nie su kaloricke

kikia

Juchu - hej nalialo ma :D ale to možno pre tú vodu. normálne som aj tak dodržiavala pitný režim denne v robote 1,5L fľaša vody s par kvapkami citronu. ale včera som dala 2,8 L prevarenej vody plus dva čaje večer -tak to už asi bol šok pre telo. teším sa čo bude ďalej, aj ked neschudnem moc nebude mi to vadiť , hlavne nech nepriberiem

LightFlame

ja mam strach zacat znova tuto ocistu, lebo chcem schudnut velmi ale moja teta co ju zacala robit znova, neschudla ani gram...preto sa pytam, ci neviete kde je chyba

LightFlame

holky, nezabudnite, ze mrkva obsahuje vitamin A, ktory je rozpustny len v tukoch (vitaminy A, D, E, K su rozpustne v tukoch), cize preto mate v ranajkach orechy, lebo obsahuju zdrave tuky (ak velmi nemusite orechy, su oleje z orechov kt. predavaju v TESCU napr. alebo pouzite 2 kvapky olivoveho oleja) :)

kikia

2. deň:
zatiaľ je to OK, len sa cítim akási naliata tiež, dúfam že to prejde skoro a budem v pohode. fazuľové struky som si včera chystala do roboty, ochutnala som a zdá sa že chutí dobre :)

Juchu

Silvi, no ja pravidelne desiatujem aj olovrantujem... Drzim sa uz dlho nasledujucich casov - ranajky ked vstanem, 10,30 desiata, 13,00 obed, 15,30 olovrant a vecera co najskor po prichode domov - cca 18,00. Tym ze mam stanovene casy, tak aspon nevymyslam pomedzi to a relativne pekne vydrzim nasytena... Mam stiahnuty zaludok, takze ja nezjem naraz velke porcie... Preto by som bez desiaty do obedu asi tazko vydrzala...
Ja som si dnes poplietla obedy dokelu, som si urobila obed co ma byt v piatok.. Mala som mat mrkvovy perkelt a mam tiez fazulove struky :) Nic hrozne, ale ma to stve, lebo ten perkelt mi viac chutil :) No nic, bude zajtra :)

Silvia01

Juchu, Ty pravidelne aj desiatuješ aj olovrantuješ? Alebo Ti stačia iba raňajky, obedy a večere? Dnes som mala na ráno banán+kiwi+orechy+med, ale nenajedla som sa až do prasknutia. Teraz som si dala asi 7 ks sušených sliviek, na obed mám fazuľové struky s vajcom, tiež si to do práce nosím v umelých dózičkách a prihrievam v mikrovlnke. Ale nezobrala som si všetko, čo som uvarila, iba polovicu, a skúsim si poobede dať jogurt a večer mám mať bryndzu s bielkami. Možno nebudem taká vyhladovaná večer, keď si medzitým dám ten jogurt.

Juchu

4. deň
Silvia, no sama som zvedava ci ti to pomoze.. Daj vediet :)

Dnes som narozdiel od inych dni dobre naladena, vitalna :) Bola som rano nakupovat v Lidli a vobec mi neprekazali vone.. Nemala som extra potrebu kupit si nieco pomimo...
Zacinam sa citit sebavedomejsie, hlavne kvoli tomu, ze sama som neverila, ze sa dokazem stravovat bez prehreskov... No dufam, ze vydrzim aj nadalej :) Dnes som v robote, tak jedlo mam zbalene v dozickach :-/ Co sa mi menej pozdava ako cerstvo uvarene...
Mimochodom, zakazdym bezim na bus (moja debilna vlastnost) a vsimla som si, ze teraz ubehnem len polovicu z toho, co predtym.. Takze predsa len ma telo menej energie.. No, zaujimave je, ze sa rano budim cula, vyspata - narozdiel od toho, ako som sa budila pred tymto detoxom...
Vaha 60,1 kg (-0,8 kg) takze to ide, odporucam vyskusat pre tych co vahaju :) Vahu uz budem uvadzat len pondelky :)