Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

Juchu

Jasne, budem rada, ak sa budeme podporovat :) Ta kniha je obcas tak chaoticky napisana... Niekde pise len o vlasskych inde spomina aj mandle... tak sa asi mozes rozhodnut, neviem... o kave hovori aj v uvode - Pitny rezim pocas 28-cky - kolko a co...
Idem si ja urobit desiatu - oriesky s hrozienkami (nemam susene slivky) :)

kikia

Juchu tak aj ty si na začiatku tak sa môžeme podporovať. hej viem že A-skupina môže kavu , ale myslela som že až po dokončení 28-ky keď je to stravovanie podľa semaforu..
hej mrkvičku aj jablko som nastruhala, nato som dala trochu medu ale nemala som orechy :( tak bežím dnes kúpiť. môžu byť aj iné ako vlašské? ona spomínala len vlašské

Juchu

Kikia, Macingova pise, ze krvne skupiny A a AB si mozu dat kavicku...
Drzim palce nech sa dari :) Ja sa z toho zatial vytesujem, aj ked dnes mi dako skruca zaludok, bojim sa ci v nom udrzim obednajsiu repu, fuj...
Mimochodom - mrkvu by si mala mat aj s inymi ingredienciami nastruhanu ;)

kikia

Takže dnes začínam - práve chrumkám mrkvičku na raňajky :) baby, viete mi poradiť? môžem piť počas 28-čky kávu???? som krvná skupina A.

Juchu

3. deň
Od vcera som nejaka nervozna, asi to suvisi s jedlom... Mam strasnu chut zjest nieco pomimo, dat si chleba s niecim, nejaky kolacik... Ale prehresok zatial ani jeden...
Dnes mam na obed cviklovy salat, uz 2 dni ho jem a kedze nemam rada cviklu, tak sa na obed netesim :( Zvysne jedla mi zatial chutia :)
Vaha 60,4 kg (-0,5 kg, telo sa asi zbavuje vody, co vidno aj na stalom chodeni na zachod)

magnolia26

Dnes mám 15.deň, pomaly idu dole kilečka aj cm, a citim sa fajn , k tomu všetkému som ešte riadne nachladená, ale vydržím

Juchu

2. deň
Dnes je to trosku horsie ako vcera :) Vcera som mala ubehany den a dnes som zavreta doma, kde su vsade kde sa pozriem nejake dobrotky, kolace a ine blbosti... Ale zatial sa drzim a verim, ze odolam...
Moze byt s tymi cukrami, co vravela ZJ, lebo ranajky - jablko, mrkva, hrozienka, orechy boli sladke same o sebe.. Takze med, ktory by tam mal ist tiez sa mi zdal zbytocny... Ale na druhej strane, su to zdrave sacharidy a urcite jem cukry omnoho menej ako predtym...
Dnesna vaha je moja bezna 60,9 kg (co je sice o 0,7 kg menej ako vcera, no to som sa vazila v podstate s plnym zaludkom... Preto budem povazovat vahu 60,9 kg za tu, s ktorou zacinam a uvidime ci sa za tych 28 dni zmeni)

Juchu

1. deň
Ahojte :) Takže dnes som sa na to dala aj ja :) Budem sa snazit sem prispievat a pisat ako sa mi dari... Ja osobne sa vazim skoro kazdy den uz rok, kvoli aplikacii v mobile, ktora pocita plodne a neplodne dni... Preto, sem mozem priebezne pisat, ci sa vaha meni... Ale schudnut chcem len nejake 3 - 4 kg, skor sa chcem precistit :) ...
Len tak mimochodom, robila som nakup jedla na cely tyzden, vyslo ma to cca 15 €. Ale kupila som toho menej, ako Macingova odporuca, lebo napr. 3 cvikly velkosti grepu na veceru sa mi zda vela (hlavne z dovodu, ze cviklu fakt nemusim, ale tak aspon jednu zjem... co uz clovek neurobi pre zdravie).
Moje dnesne ranne miery a vaha (vahu berte s rezervou.. Vcera vecer sme mali oslavu a viac som zjedla, preto predpokladam, ze po dnesnom dietnom dni, bude zajtra rano vaha trosku mensia. Aby ste sa netesili, ze chudnem zo dna na den)...
Vyska 168 cm, vaha 61,6 kg.
Prsia 90, pas 68, boky 95 cm
Stehno 57, lýtko 36,5 cm.