Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

Silvia01

Vyskúšam zmenšiť porcie a radšej si dám medzitým desiatu a olovrant, asi tak by sa malo stravovať, 5x denne menšie porcie, nie 3 veľké. Inak mne tiež tieto jedlá chutia zatiaľ všetky. Niektorí písali, že cviklu a mrkvu už nemôžu ani vidieť, ale mne to vôbec nevadí, že ju tak často jem. Počas kúry som nemala odvahu odvážiť sa, ale som sa merala a zatiaľ nemám žiadny úbytok v cm.

Juchu

Silvia a pocas kury si sa nevazila? Mozno sa ti to len zda, ze priberas, mozno ti len telo drzi vodu a preto si taka sfuknuta... Lebo podla toho co pises, sa mi nezda ze by si to prehanala... Ja napr. desiatujujem aj olovrantujem... No vyskusaj trosku mensie tie porcie, ze co to spravi...
Inac, dnes sa citim daka prejedena... Ten mrkvovy perkelt je super mnamka :) :) Som ho robila len z troch mrkiev (?? asi som to zle vysklonovala), no aj tak sa citim prezrata.. A celkovo uz tak netrpim pri pohlade na ine jedlo..
Strasne sa mi paci tato strava :) Kedze 90 % jedalnicka je pre mna uplne neznama strava, tak vzdy sa tesim na to, ako to bude chutit.. A ked aj skoncim 28 den, tak urcite vela veci zaradim do bezneho stravovania...

Silvia01

Doteraz som sa stravovala tak normálne. Normálna strava, teda aj chlieb, zemiaky, mäso, zelenina a podobne. Ale snažila som sa neprejedať sa. Chcela som si očistiť organizmus touto kúrou a dať zopár kilečiek dole. Nehovorím, že by som bola extra tlstá, preto ani nečakám, že schudnem 12 kg a ani nechcem, pri mojej výške 164 cm vážim 65 kg, ale chcela som aspoň tých 4-5 kg dať dolu, preto sa mi zdala práve táto kúra vhodná. Ale ako píšete, určite obmedzím tie porcie. Možno sa zbytočne prejedám. Ten cviklový šalát som si urobila z 3 ks cviklí, zjedla som asi polovicu. Brokolicu zjem celú. Medzi jedlami nejem nič, doobeda som si tie sušené slivky zatiaľ ani raz nemusela dať, stačia mi raňajky. Medzi obedom a večerou tiež nemám chuť vyžierať, asi iba 2x som si dala biely jogurt. Skúsim obmedziť tie porcie a ak to nepomôže, skončím s tým. Moja kamarátka schudla pri tejto detoxikačnej kúre 6 kg, ale čo je vhodné pre ňu, nemusí byť aj pre mňa. A nedávno som čítala na nete, jedna pani písala, že túto kúru držali spolu s manželom a zatiaľ čo on schudol 7 kg, ona pribrala 6 kg. Musela byť milo prekvapená, keď sa postavila na váhu :)

kikia

hej občas je to písané chaoticky. tých zopár sušených sliviek celkom zasýti najväčší hlad na desiatu :) teraz akurát obedujem brokoličku ale dala som si na ňu dve verené vajcia, nie jedno - musím sa zasýtiť predsa až do večera kým prídem domov o 6tej.

Juchu

Silvia a predtym si sa zdravo stravovala? Lebo ak mas zly metabolizmus, tak je normalne, ze najprv budes priberat, kym ho nastartujes a az potom to pojde dole...
Ja napr. uz 2 roky jedavam (az na par vynimok) 5x denne, relativne male porcie + nejake tie sladkosti obcas :) Takze moj metabolizmus je na tom dobre, preto asi hned chudnem, ked som vysadila sladkosti, chleba...

Juchu

Moze byt, ze toho zjes vela... Napr. pre mna su Macingovej porcie hrozne velke.. Ten salat z cervenej repy jem z polovice repy vo velkosti grepu (z polovice jednej, nie ako ona uvadza z troch), jednej mrkvy a 1 vacsej uhorky... Tak isto z brokolice som zjedla 2/3. Skus zmensit porcie a ak ti to nepomoze, tak by som asi vyskusala iny detox... Vsak jeho ulohou je to, ze sa budes citit fit, zdravsie a nie sfuknuto... Mozno ti fakt nesadol...

Silvia01

Pijem prevarenú vlažnú vodu, ako sa uvádza v knihe, vypijem 3 litre denne. Autorka píše v tej knihe, že sa máme najesť až do maximálneho pocitu nasýtenia. Už som aj nad tým rozmýšľala, že možno jem až priveľa. Proste koľko sa zmestí do mňa, toľko sa napchám. A potom vyzerám celý deň ako minimálne v 6. mesiaci. Predtým som takáto nebývala. Niektoré ženy písali, ako už po týždni alebo dvoch obliekli veci, čo nosili pred rokmi, mne sú veci práveže menšie. Veď sa nezmestím do riflí, ktoré som nosila pred dvoma týždňami. Ja iste priberám z tejto stravy. Asi mi to nevyhovuje alebo čo.

Juchu

Silvia - s nafunknutym bruchom zatial problem nemam.. Len mi dnes bolo po ranajkach nejako na zvracanie... Ale uz je to lepsie..
Inac s tym pitnym rezimom.. Ten ja uplne nedodrziavam.. Pijem max 2 l vody a relativne studenu, to budem musiet este upravit..
Neviem z coho by ta mohlo nafukovat.. Nepijes perlivu vodu?

Silvia01

Juchu, nemáš nafúknuté brucho? ja som stále ako balón, a to už mám 10.-ty deň detoxikácie. Stále čakám, že to prejde, ale zatiaľ nič. Dodržiavam pitný režim a rozpis jedál presne podľa pokynov v knihe.