Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

Silvia01

Kikia, ja si vždy dávam na raňajky iba orechy, ale myslím, že keby si aj dáš mandle, tak tým asi nič nepokazíš. Ja skôr nerozumiem tomu, keď píše, že fazuľové struky na cesnaku si máme pripraviť na cibuli (alebo niečo podobné tam bolo, neviem presne pri ktorom recepte, píše, že je to na cesnaku, ale v recepte sa spomína cibuľa). Aj pri hrachovej polievke sa v ingredienciách spomína pol citróna, ale v recepte už nie je.

Juchu

5. deň
takze ja som dnes vstala sice vyspata, ale som sa citila akasi slabucka... Dala som si vacsie ranajky ako zvycajne a uz je lepsie :) Vcera som vypila poctivo 3l vody... Vecer som isla spat taka daka nie doslova nafuknuta, ale s jemnou tazobou na zaludku, akasi plna, mala som pocit, ze som pribrala :D. Na druhej strane, dnes ked som sa postavila na vahu, tak ubytok na vahe bol vacsi ako predosle dni, ked som tej vody vypila menej.. Rano som sa vsak asi polhodinu strasne potila, pricom mame doma zimu.. Verim, ze ta voda ma krasne precistuje :) :)Dnes sa budem tiez snazit vypit aspon 3l...

Light - fuu.. To neviem.. A na nete, mozno na inych forach keby si nasla, ci to ludom pomohlo aj 2x. To ze tvojej tete to nepomohlo, neznamena, ze u teba to bude rovnako.. Vyskusaj tyzden, ze co to spravi.. A ak sa nebudes citit lepsie, tak sa na to vykasles...

Silvi - cuketa bola super :) Zdala sa mi sice taka chrumkavejsia, az surova, ako ked si ju ja robim, ale bola dobra :) Len som tam naliala vela oleja, tak bola dost mastna.. Aspon ze olivovy olej je zdravy..
Ale neviete ci je zdravy aj po tepelnej uprave???
Som rada baby, ze uz nie ste nafuknute :)) Silvi, som zvedava, ci ti po "odfuknuti" budu nohavice volnejsie ako pred zacatim detoxu :)

kikia

no dnes je to super zatiaľ, nafúknutá vôbec nie som :) môžu byť na raňajky aj mandle namiesto tých vlašských orechov?

Silvia01

Juchu, chutila cuketa? ja som mala dnes na večeru bryndzu s bielkami, ale moc som si nepochutila. Tá cuketa bola lepšia. Aj som trochu hladná, ale odolávam všetkému. Budem až ráno papať. Ja už som vychlontala 3 l vody, už by som aj mohla prestať,lebo potom sa v noci budím a musím chodiť na záchod. Inak, cítim sa už lepšie, vôbec už nemám ten pocit, že som nafúknutá žaba. A dnes som sa snažila aj pomalšie jesť, lebo doteraz som to jedlo iba nahádzala do seba a to brucho sa mi potom vydulo ako ropuche a celý deň to nešlo spľasnúť.

LightFlame

Juchu: ale praveze ja som to tiez drzala v lete, len sa bojim, ze neschudnem a neprecistim sa tak, ako vtedy (lebo ako som spominala, moja teta tak dopadla aj ked je poriadne pri sebe)...

Juchu

Silvi - som rada, ze uz to je lepsie :)
Ja dnes nasilu pijem, aj ked vobec nie som smadna.. Zatial som vypila 2 l a citim sa plna... Ale budem sa aj ja snazit vypit denne tie 3l lebo urcite to pomaha na ocistenie organizmu...Zachvilku padam z roboty a uz sa tesim na veceru :) Dnes mam cuketu, mnaaam :)

kikia

no musím aj ja začať ten olovrant. lebo je 15:30 a som už hladná - mala som na obed struky o 12:00.lenže zabudla som si zas kúpiť ten bio biely jogurt na olovrant

Silvia01

Ahojte, ja možno naozaj bývam nafúknutá z tej vody, ja poctivo vypijem 3 litre, ako káže v tej knihe. Hovorí aj o tom, aby sme v žiadnom prípade neznižovali dávky jedla. Ja som sa o to dnes pokúsila, ale dala som si aj desiatu a olovrant, dnes prvýkrát nemám to brucho také zdtué. Tú dávku vody ale znižovať nebudem, tie 3 litre mi nerobia problém. Ani si tam nedávam citrón a škoricu a med, iba samu prevarenú vodu pijem.

kikia

no mne sa tiež nechce piť toľko vody :// ale Mačingová píše všade že je to rovnako podstatné ako tá strava počas 28-čky, takže preto to chcem skusiť piť toľko. dnes som nevypila ešte ani 1,5L a nie som vôbec smädná.