Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

Juchu

8. deň
Prezila som vikend doma, oblkopena ludmi jediacimi jedno vonave jedlo za druhym :) Takze stale ciste konto, bez prehreskov..
Ale ti poviem Silvi, ze tiez som si strasne chcela dat za pohar vinka :) Len nikto si nechcel so mnou naliat, tak som sa na to vykaslala.. Ale to som si nevsimla, ze A moze vino, dobre vediet ;)
Odvtedy ako som v ten deň "nasilu" vypila 3 l vody, tak telo si ju pyta.. Vcera som vypila menej ako obvykle a rano som vstala uplne vysusena...
Inac, jedlo ma zasyti, necitim sa velmi hladna, len ked ludia okolo mna jedia blbosti, tak sa vo mne ozyva diabolsky hlas - jedna kocka cokolady ta nezabije.. Ale vzdy ho okriknem nech cusi :)
Takze po tyzdni detoxu (168 cm):
- vaha 58,6 kg (predtym 60,9 kg)
- 87 - 65 - 94 (predtym 90 - 68 - 95)
- stehna 56 (predtym 57)
- lytko 36 (predtym 36,5)
Moje bezne chudnutie.. Ak z niecoho dole, tak z prs.. Pred 2 rokmi, ked som zacala chudnut z vahy 72 kg, som mala obvod prs 98 cm...
Tak sup do dalsieho tyzdna.. Som zvedava, ci si vahu udrzim, to mi staci :)

Silvia01

Elliza, obdivujem Ťa, že si sa na to dala znova. Budem Ti držať päste, nech sa to tentokrát podarí. Ja sa dnes cítim dosť fajn, ráno sa odvážim a určite Vám dám vedieť výsledok.

Silvia01

Ahojte, dnes sa necítim nafúknutá, papala som už aj mäsko, mala som kuracie karbonátky so zelerom na obed, bolo to výborné, len som si musela ukradnúť aj na zajtra zopár kúskov, lebo aj zajtra na obed to mám mať a deti mi to skoro všetko zjedli. Snáď som dnes nespravila nejakú veľkú chybu, dala som si 2 poháriky vínka poobede, ale píše, že A si môžu dať trošku vínka, tak hádam sa mi to nejak neodrazí na zajtrajšej váhe. Ráno idem na to :)

kikia

presne tak, aj ona píše že až po dvoch týždňoch sa chudne. ja som sa odvážila na začiatku a mienim až na konci :) je to isto individuálne, ked má niekto bolesti brucha zrejme to naozaj nie je vhodné. ja žiadne nemám, cítim sa skvelo, sladkému vpohode odolávam (dávam si medík do čaju), som trochu hladná, ale to k očiste asi patrí.... dá sa to zatiaľ vydržať, mám len 5. deň...

LightFlame

silvia: ano fakt, u kazdeho je to individualne, preto chod fakt az do konca...kazdy metabolizmus je iny a aj ona sama tam pisala, ze sa mozme citit nafuknuto po dvoch tyzdnoch..dokonca aj tie vypovede listov od roznych ludi..ako tam pisu, ze chudnut zacali po druhom tyzdni az

elliza

Silvia01 nerada by som ta demotivovala budem čakat čo napises po odvazeni sa, ja som velmi komplikovana nedokazem schudnut z ničoho napriek tomu ze 4-5x do tyzdna sportujem a stale pomerne zdravo a lahko jem. znova som prelistovala knihu a povedala som si ze idem urobit 3 pokus, pre istotu sa budem vazit denne a ak sa začnem enormne zvačšovať stopnem to skor:)
drzim palce a dufam ze ta vaha potesi v pondelok:)

Juchu

6.deň
Sranda ake je to individualne... Ja s tymto detoxom zatial nemam ziadny problem.. Vaha ide dole (klop,klop,klop), s travenim ziadne problemy..
Silvi, dnes ako? Nebola si nafuknuta?

LightFlame

Silvia: nic sa neboj, ja som zacala chudnut az v strede tretieho tyzdna a v stvrtok to slo dole ako voda! tak to nevzdavaj! :)

Silvia01

No, takže ja som sa už rozhodla, v pondelok ráno sa odvážim. Ja stále mám ten pocit, že som nezhodila ani dve deká, práveže sa mi zdá, že som pribrala. Ale som myslela, že možno sa mi to len zdá, nakoľko som mala to zduté brucho, ale keďže už viackrát som čítala, že niektorí ľudia priberú z tejto stravy, tak po 14 dňoch sa odvážim. A navyše, ani necítim na sebe, že by som bola chudšia alebo že by mi boli voľnejšie nohavice. Chcela som poctivo vydržať až do konca, ale radšej sa vyhnem tomu, že sa po 28 dňoch postavím na váhu a tá mi ukáže + 8kg. Odvážim sa po 14 dňoch. "Nakopol" ma k tomu Ellizin príspevok.