Pozna niekto chudnutie podla Mačingovej?

Silvia01

Ja tiež nechápem tomu, prečo by som mala z rajčín priberať, keď som A-čko. Veď na rajčinách nie je nič, z čoho by sa malo priberať. Inak poviem Vám, včera som večerala tú mozarellu s uhorkou, ale vôbec ma to nenasýtilo. Ja som bola večer taká hladná, že som už nevedela, čo so sebou. Večeru som mala o 17.00 a do 20.30 som odolávala všetkému, ale keďže som varila na dnes pre deti zemiaky, tak som si maličký kúsok zemiačika hodila večer do úst, teda o tej pol deviatej. Iba na oklamanie žalúdka. Fakt iba jeden maličký kúsok zemiaka, nič viac. Dnes som jedla na ráno pšeno, píše tam, že 100 g pšena si máme uvariť, zdalo sa mi toho málo, ale keď som to uvarila, to sa nejak zväčšilo a fakt bola toho kopa a nevládala som to ani zjesť celé. A je to aj sýte.
A chcem sa ešte spýtať, tuším na zajtra mám na obed varenú cviklu a tuniaka a na večer cviklový šalát a morčacie rezne obalené v orechoch. Nemalo to byť naopak? že to mäso na obed a tuniak na večer? zdá sa mi to nelogické, aby som obedovala nejakú konzervu tuniaka a večera taká bohatá, že mäso....akože ak je potrebné, ja dodržím ten rozpis, čo tam ona dáva, vlastne ho aj dodržujem presne, len som sa nad tým tak zamyslela, že skôr by som si asi dala na obed mäso a večer tú konzervu.

Juchu

10. deň
Tak vcerajsia hrachova polievka stala za to :) Velmi dobra :) Viem si predstavit k tomu nejaku hrianku alebo opeceny rozok :)
Tento tyzden sa mi vaha nehybe.. Praveze sa citim daka sfuknuta.. Ale za 5 dni mam dostat menstruaciu, tak to moze byt z toho..
Silvi - no ja som uz v podstate s mierami spokojna.. Uz to len udrzat :) Mojim cielom bolo schnudnut na 57 kg, takze este dat dole necele 2 kg.. Ale tak to uz je jedno...
Elliza - ta p90x su sice dost tazke cvicenia ale pekne mi to vyformovalo postavu.. Mne to vyhovovalo, lebo ma to neomrzelo ako ine cvicenia, kedze kazdy den cvicis ine cviky.. No clovek na to potrebuje fakt vela casu, kedze jedno cvicenie ma viac ako hodinu, takze preto som to cvicievala len cez leto.. Pocas skoly som prilis rozbehana :) Mimochodom ma 24 rokov :)
Len A - ja tiez neviem do seba naliat tolko vody.. Asi postupne pridavat, telo si to potom zacne pytat - aspon co mam odpozorovane na sebe :)

len-a

Ahojte vsetci, dari sa mi celkom fajn. Napodiv nie som ani hladna. Len mam problem vypit tolko vody. Prvy den sa mi to celkom darilo, ale teraz mi to akosi nejde :-(

kikiaa

Hej elliza je to dosť obmedzujúce tie krvné skupiny. napríklad nerozumiem tomu, prečo by som nemala jesť rajčiny (ked som A-čko)rajčiny milujem, je ich v lete plná zahrada, nemajú skoro žiadne kalorie a majú v sebe veľa vody na prečistenie. uvidíme ako to bude po 28-čke. dnes začínam

Inak dnes začínam 2. týždeň. zdá sa mi že už mi začínajú byť voľné veci :))) nevážila som sa, lebo sa chcem až na konci ako hovorí Mačingová.. a vy ako baby?

elliza

dievčata ahojte:) tak som sa dostala na forum Mačingovej kde to ludia riesili ze ked su 0-ka či mozu jogurty počas 28-čky..ona hovori ze to čo pise by mali dodrziavat vsetci tak ako to je napisane. takze par jogurtov ma nezabije a ak bude moznost dam si kozí jogurt v jednom retazci je dostupny:)sojove mlieko nahradim mandlovym, tiez sa uz da v par obchodoch zohnat.

Juchu klobuk dolu teda:) si sikula ale zasa o dost mladsia tak ti to asi ide lahsie. ja bojujem ako lev a uz nič neviem zhodit..naopak stale pomaly priberam..inak si ma motivovala k detailnemu premeraniu a vychodiskove čisla mame rovnake v pripade lytka a stehna:)vyšku mam 170 hehe tak uvidim či nam bude rovnako z noh ubudat:)))btw go P90x je zaujimave rada by som viac vedela o tom idem googlit:)
no a ja musim rano kavu takze hresim:) poobednu som vypustila. mate niektora O-ku krvnu a zavislost na kave?
Silvi no to ti neviem čim ten pretlak nahradit..asi ak boršč mozes tak si ho tam teraz daj, a ked budem moct sama volit jedla vypustaj pretlak. ale je to skoda lebo nakoniec časom z tych jedal zostane mozno zopar oblubenych ktore budes chciet papavat bez toho aby si musela a zasa treba potom pozerat do talbuky pre krvne skupiny...tym sa dost zuzia moznosti a obavam sa aspon u mna ze sa objem a skončim lebo dojdu napady:(

Silvia01

Elliza, vieš že aj mňa to napadlo s tými krvnými skupinami? lebo pri A-čku je napísané, že napríklad také paradajky sú škodlivé a dnes som mala mať na večeru mozarellu s paradajkami, tak som nevedela, či si tie paradajky mám dať alebo nie. Dala som si miesto nich uhorku. Tak to tam aj tuším je uvedené, že A si majú dať uhorku. Aj keď radšej by som si bola dala tie paradajky. Ale som rozmýšľala, ja by som potom ani ten boršč nemohla jesť, veď tam ide paradajkový pretlak. Tak čím by som to mala nahradiť? Ale celkovo si myslím, že teraz to možno nevadí, keď si dáme tie paradajky, ale možno pri tom semafore, akože v budúcnosti, keď nechceme priberať, tak by sme mali vylúčiť tie potraviny, ktoré sú uvedené ako škodlivé.

Silvia01

Juchu, myslím, že Tvoje miery sú dosť ideálne, podľa toho, ako si popísala v 1. deň detoxu, a keď teraz ešte zopár kilečiek zhodíš, budeš štíhlučká ako prútik.
Chcem sa spýtať Len-A, že ako sa Ti darí?

Juchu

Pockaj, teraz pocitam... Tak nie za 2 roky, ale v podstate za rok a par mesiacov, zacala som chudnut v maji 2011.. A v oktobri 2012 som to zacala kazit a jest kadeco... No a Macingova ma zase donutila nieco so sebou robit :) Jaaj, tak mam rada tento detox :) :)

Juchu

9. deň
Ahojte :)
Borsc teda nechutil :( Prvych par lyziciek hej, ale potom som tanier dojedla nasilu... A zostal mi este cely hrniec polievky, co nikomu nechuti :) Ale dnes sa tesim na hrachovu polievocku :)

Elliza - co sa tyka krvnych skupin, priznam sa, ze tu kapitolu som ani necitala.. Myslela som, ze to sa tyka semaforu, takze to budem citat az po 28cke :)

Schudla som cca 12kg ale za 2 roky... V prvom rade, mi velmi pomohli dievcata z tohto fora - pisali sme si cele toto obdobie.. Ony ma nastartovali a vselico naucili. Ale co som robila? Jedla som pravidelne 5x denne... To je v podstate vsetko :) Rano co chcem, na desiatu ovocie, obed co chcem, desiata ovocie a na veceru zeleninovy salat alebo nieco lahke...A kezde mam rada sladke, tak dost casto som jedavala aj nejaku tu cokoladku.. Cvicievala som 3 do tyzdna P90X ale iba cez leto, pocas skoly sa mi nechcelo...
Chudla som pomalinky, ale na druhej strane tuto jesen - zimu som sa vykaslala na cele moje pravidla, prestala som fajcit tak som jedla jedno za druhym... A pribrala som len 3 kg... Co si myslim ze je uplne perfektne na to, ze som fakt zrala velke porcie po nociach... No a Macingovou sa snazim opat dostat do formy :)