Partneri
ZDRAVIE.sk Šport7.sk Rodinka.sk Klik-Klinik - online doktori
Internet.sk
Internet.sk ĽudiaĽuďom.sk Fony.sk ephoto.sk Dnes24.sk

masturbacia zien

LuckaFanovska

Ahojte mam 13 a chcem začat masturbovat ale neviem ako nato. Veľa veci sa bojím a prosím nejake dievčatá ktoré už majú skúsenosti aby mi poslali nejaké rady alebo video ako to robite vy. Moj email je Luckaf5500@centrum.sk
Budem sa snažiť odpovedať čo najskôr
Vopred ďakujem :)

eviku7777

Masturbujem od 17r. Mam 30r, masturbovala som z casu na cas vzdy aj ked som mala partnera. Nie je na tom nic zle. treba spoznat svoje telo aj tymto sposobom, moze to pomoct potom aj pri styku s partnerom ked zena lepsie pozna svoje telo vie lepsie dosiahnut orgazmus.

pilsi

ahojte mam13 chcela by som masturbovat a neviem ako, tam dole som si nic nestrkala ale robim to tak ze si na vaginu nalepim vlozku a potom sucham az kym sa nespravim.... ja viem je to trapne ale vie mi niekto poradit prosim??? :/

total_psycho

Baby, vôbec sa toho nemusíte báť, bolo to tu už aj veľakrát povedané, že menzes normálne dostanete, a aj keď trochu mešká niekedy, nič sa nedeje, kamarátke meškal raz mesiac a potom ho normálne dostala

total_psycho

Baby čo tu píšete, že sa bojíte, že si tam dole niečo poškodíte, že vám mešká menzes a podobne, vôbec sa nebojte... ja už som masturbovala keď som dostala krámy a menzes som teda normálne dostala, raz som ho nemala dva mesiace a potom pohode, normálne cyklus pokračoval... ono to chvíľu trvá kým začne byť pravidelný, u niekoho dlhšie, u niekoho kratšie, a aj keď už pravidelný je, niekedy tam výkyvy sú. Pamätám sa, že kamarátke tiež raz meškal menzes celý mesiac a to už ho mala asi rok, ak nie viac, takže zopár dní je podľa mňa nič..

Kl

Ahojte mám 12 rokov a masturbujem od 11. Menštruáciu som dostala ako 10 ročná, tento mesiac mi ešte neprišla a bojim sa že som si tam niečo poškodila alebo že som tehotna...prosím vas o radu..ďakujem :(((((((((((((((((((//

Lilu22

Ahojte mam 12 a niekedy to skusam ale este som si tam nic nestrkala... mam asi 2 roky vytoky ale bojim sa ze ked to skusam tak nedostanem menzes... prosim povedzte ci to moze ovplyvnit kedy ho dostanem

leabodnarova3

Ahojte dámy, volám sa Lea a potrebujem poradiť. Chcem sa naučiť masturbovať ale neviem ako. Pár krát som to už skúšala ale neviem ci to robím dobre. Taktiež sa bojím že si to tam poškodím. Prosím vás, napíšte mi ako mám správne masturbovať. Alebo mi pošlite video ako to vy robíte. Moc by mi to pomohlo. Môj e mail je leabodnarova3@gmail. com. Budem vám veľmi vďačná. Skúste mi napísať alebo video poslať čo najskôr. Ja mám 18 a prosím rovesníčky v mojom veku o pomoc. S pozdravom Lea