masturbacia zien

Zoeinka

asi by som nijakemu kamaratovi len tak nepovedala, ze si to robim sama, ved take veci sa nehovoria cudzim ludom, to je tajomstvo, ktore ma zostat medzi partnermi.

waw :)

wow, niekedy je to tak, ale pozor! nie vzdy. moj priatel ma obcas fes na mna nervy, lebo nevie ako to presne myslim... Ale on uz pozna dobre moj ton hlasu, ked poviem nie, tak nie-takym silnym hlaskom :)

cica

nerobim to casto,pretoze sa sama urobit neviem ale ked mi to robi chlap...trebars ako predohru tak sa na seba vrhneme jak divosi...raz to bolo v sprche...striekal mi vodu zo zadu na klitoristek a dlho sme pritom neostali hned sme si to rozdali...ako predohra je to urcite prijemne...zavidim tym,ktore si to vedia spravit az do konca s kvalitnym vysledkom...mne to jednoducho nejde tak to uz ani neriesim

zrzinka

tiffa: ako sa urobis sprchou? mohla by si mi to opisat?:-)
a poradite mi este nejake sposoby ako sa urobit? dakujeeem

angelina-lea

Kornelee by mohol namiesto badania o zenskej masturbacii travit svoj cas aj uzitocnejsi - napr. studiom pravopisu

ginngi

KORNELEE preto my zeny, hovorime.. ze to nerobime, lebo..., my si svoj sukromny a intimny zivot strazime, a nepotrebujeme sa s tym chvalit..., kade komu..., :D chapes??