masturbacia zien

kvakuska

Mám taký problém, že ked masturbujem tak si strkám prst do riti a s druhou si ju šúcham. Problém spočíva v tom, že ked sa spravím tak dosť ťažko sa umýva ukazovák a je žltohnedý. Nevie prosím vás niekto poradiť čím sa dá odstrániť farba? Neviem prečo to tak chytá.

maledievcatko

Ahojte mam 12 a masturbujem ale uz by som chcela vibrator a neviem co mam robit prosim poradte mi alebo napiste na mail: male.dievcatko123@gmail.com

Umami

Cista laska ?.. To akoze ja absolutne nechapem o com ty pises.. Myslim si ze prvom rade by sme mali milovat samy seba.. A spoznat svoje telo.. Ved je to nase telo... Si neviem predstavit cakat az na prvy sex kedy by som zistila ze tam dole vlastne nieco aj mam, vdaka comu sa dokazem uvolnit, zbavit stresu.. Alebo ja neviem.. Tak isto je dokazane ze zeny co masturbuju dokazu doasiahnut orgazmus s vacsou pravdepodobnostou ako zeny, ktore nemasturbuju, ale o tom po tom

888

Ahojte mam 13 rokov a robim to uz od 11 rokov a odkedy som s tym zacala mam vytoky a po 2 rokoch vytokov este stale nemam menstruaciu a bojim sa ze ju nedostanem co si o tom myslite ?

Stano42

Moja manželka pracovala kedysi na riečnej lodi. Masturbovala pravidelne, a kedže ju bolo aj počuť občas, kolegovia jej kúpili vibrator. Bolo to milé, dodnes sa na tom smejeme..