masturbacia zien

Koel

Ahojte tiez masturbujem takmer kazdy den a este som nemala menstruaciu. Nikdy som si tam nepchala prsty ale aj tak sa bojim.....dostanem menstruaciu bez toho aby to ovplyvnila masturbacia???

Nini112

Prosim o odpoveď lebo sa veľmi bojim ze ked som este mendzes nemala tak ked sa budem robit ho nedostanem ste si iste ze ho dostanem a mala som uz aj vytoky ale prisli rodinne problemi a prestali mi lebo som mala depky a stres musluye ze ti je aj s toho? Prosim o odpoved :-)

Nini112

Aj ja mam 13 a robim sa kazdy den a tiez som nemala menstruaciu ste si iste ze ju dostanem aj ked sa robim? Lebo mala som výtoky ale uz ich nemam je to nieco zle Ze mi prestali? A ja sa robim cez oblecenie a nikdy som si tam prsty nepchala... ale bojim sa ze ked sa robim mensteuaciu nedostanem

Kami 13

Ahoooj.
Mam 13 a robím sa skoro kazdy den.
Predtym nez som dostala menstruaciu tak som sa obavala ze ked sa budem robit tak ju nedostanem ale mam ju nemusite sa bat, ona pride ked ma prist.

Nikusik3313

Ahojte dievcata mam 13 rokov a nikdy som nemala menštruaciu ale masturbujem poskodi to neako moj menstruacni cyklus a nemusela by som dostat mendzes alebo sa len zbytocne bojim a nic sa nestane a mendzes niekedy dostanem? Prosim o odpoveď

monikka

ja sa tým netajím a rozprávame sa o tom aj s kamarátkami. ja aj s kamarátmi. nemám problém a na veľa vecí sa pýtam aj chalanov. mňa zaujíma veľa vecí. :) ja sa robím len občas, tak raz do mesiaca, keď mám fakt chuť. ale mám chalana, možno by to bolo ináč aj častejšie.