Kto ide so mnou? - Dukanova dieta

Súvisiaci obsah

ria_fit

Budeme kocky v plavkach. Odtucnene sojove mlieko mozes. Aj normalne nizkotucne inak vitaj. Ja zacnem cvicit ked vyzdraviem, cize tak o tyzden :-) .. a kolko mas ty rokov?

Nisinka tak si upec nieco dukanovo sladke na nete mas kopu receptov :-) a ako pracujes?

NISSINKA8889

No to neviem ci je povolene, tiez som len tak inforomovana tuto cez internet....ale pokial je to nizkotucne, tak si urcite mozes dat....ja nebudem chodit cvicit, lebo na to nemam cas, az potom ked schudnem tak pojdem do fitka 2krat do tyzdna trosku sa spevnit a vyformovat ale inak ty cvicit mozes, lebo energiu budes mat neboj :-) po takych 2-3dnoch to bude uz OK, len si na to zvyknes... :-) a nezabudaj pit, minimalne 1,5 litra....

dejzinka

Jasné,modelky:) Inak chcela by som sa opýtať,ako ste na tom s cvičením a športom, pretože ja by som chcela cvičiť každý deň 40 minút, doma na stroji,niečo ako stacionárny bicykel ibaže sa pri tom nesedí,neviem ako sa to volá:-) No lenže pri tej bielkovinovej fáze neviem či budem mať dostatok energie...A ešte by som sa chcela spýtať, či je povolená vajíčkova polievka a sójové mlieko do kávy...Potom vás takisto budem informovať ako sa mi darí:)

NISSINKA8889

Vies, ja sa citim celkom dobre, i ked by som si dala cokoladu bolo by mi lepsie :-DD ale drzim sa, zajtra idem do prace, dufam ze tam nebudem moc nervozna, prave tam ma to chyta po obede behat do tesca na sladkosti... :-DDD inak za 3dni v prvej faze som dala dole 1,7kg to je celkom dobre:-))
Dejzinka ahooooooooj, to si dobre napisala, budu z nas modelky :-DDD uz sa tesim na to....ale inak, keby som mala vahu 60kg tak som velmi rada :-D no moj ciel je mat tak 57-58kg ako minuly rok... :-/

dejzinka2

Ahojte kočky, chcela by som sa k vám pridať, lebo od zajtra tiež chcem začať s Dukankou, tak dúfam, že to vydržím a do leta budú z nás ,,modelky\\\\\\\" =))) Vážim 60kg, meriam 165cm a cieľová váha ke 50 kg..=)

riia_fit

wow až tak no tak to je super... dobre sa cítim robila som si dukan pizzu cesta z otrub, tvarohu vajička a na tom bylinky vajičko tofu .. no mnam ... a na tej stránke su aj dukan sladkosti.. a ja verím že to pojde chudnutie pri tejto diétke ... a ty sa cítiš ako ?

NISSINKA8889

Ja som si povedala ze ak uz neschudnem z tejto diety,tak uz v zivote nebudem ziadnu dietu skusat...ale z tejto schudnem urcite :-))) sestrika kamoska 19rocna schudla z 95 na 60 kil, behom 2mesiacov, preto tejto diete aj verim...no dnes zacima 2.fazu....ale tak mi ide na chut cokolada, no kupila som si len colu ligh,sem tam sa moze dat.. :-) a ako sa citis po 1.dni? :)

ria_fit

ja mám 18, dúfam že nevadí ...
tak ja som pred dvomi rokmi trpela ppp a mala som 50 teraz mam 75 a tiez si NIC nezapnem mam 172 cm ja mám beh na dlhšiu trať, chcem schudnúť 15 .. ale najprv 10 :) ! zároveň nechcem hladovať a padnúť do toho opäť tak som sa rozhodla pustiť do dukanky :) tak dúfam, že sa nám to poodarí.. čo zvykneš jedávať..? teším sa na druhú fázu a zeleninky inak pozri si tuto stránku :
www.dukanovadieta-eshop.com

NISSINKA8889

Ahoj Ria, no supeeer :)) tak ideme do toho! :) ja mam dnes uz 3.den, je mi celkom ok, vcera mi bolo slabo, ale to preto ze ja som "zavisla" na sladkostiach a teraz som ich vlasne uplne vylucila....mam 25rokov, vyska 168 a 66kg....od minuleho roka som pribrala 8 kil a uz mam z toho depky, ze ani gate nezapnem, takze som sa pustila do tento dukanky a ciel je dat dole 8 kg.....a ty?? :)

ria_fit

ja som začala dneska tak si tu môžme písať a podporovať sa :) Nissinka kolko máš rokov kolko važiš meriaš a koľko chceš schudnúť?