Duševné choroby 2

Mimulus

Grand Husky Tebe bohužiaľ odpovedať nemôžem, pretože by sa tým prezradila moja identita.

Lulita - nemôžem napísať čo presne robím ale mám sezónne povolanie, ktoré závisí od počasia :) teraz v zime si na nájom požičiavam od rodičov a cez leto to budem vracať. Sex cez sviatky? rok sme sa už ani nepobozkali, či Silvester alebo čokoľvek iné internet, pokec, zatvorené dvere. Ja som pozeral televízor a manželka buď pozerala so mnou alebo si išla písať na pokec a fb.

Lulita

ale z brigad asi nezaplatis najom atd. ci? vacsinu dna si tu, ci robis nieco cez net?

a postel mate jednu? cize sex ani cez sviatky? a co darceky? co ste si dali? co ste robili?

Mimulus

Manželka a zahraničie nejde dokopy - už keď som si hľadal prvú prácu mi oznámila, že mám zostať tu a že keď chcem ísť preč tak bez nej. Ona má rodinu tu na Slovensku a nikdy ju neopustí. A manželka ma neživí, žijem z toho čo zarobím na brigádach.

Lulita

mimulus - kazdy den posielam zivotopisy, zial pracu nemam, ale hladam a verim, ze raz ten moj zivotopis neskonci v kosi, z 300 eur sa neda vyzit to mas pravdu, manzelka asi zarobi viac, ked v pohode uzivi aj teba, takze si treba najst pracu aku ma ona, alebo odist do zahranicia, mozno vam novy vzduch prospeje, ste bez zavazkov a btw. aj 300 eur je daco ako nic...predpokladam, ze nedostavas nic od statu, ja som si veoma zial, ze tiez viac na vychode nezarobim a som z toho na nervy

Mimulus

Lulita - už dlho stojím na okraji vodopádu a rozmýšľam či skočiť dole alebo ísť proti prúdu. Čo je ľahšie?