Duševné choroby 2

Mimulus

Lulita - hej pracovať môžem ale pointa je tá že z 300 euro hrubého sa nedá vyžiť. Ak vieš o nejakej práci tak napíš, okamžite nastúpim. A ešte niečo v poslednom zamestnaní som bol 2,5 roka. Ale zabalil som sa a odišiel. Som zásadový človek a ak ma niekto z niečoho krivo obviní a nedá si to vysvetliť tak neodpúšťam. A potom za mnou prišli prosiť o odpustenie a ponúkli mi dvojnásobne vyšší plat a firemné auto. Viem, že je to v dnešnom svete prekážkou ale mám svoju hrdosť.

Lulita

mimulus - ale toto ta skor ci neskor zmetie k vodopadu, si si vedomy...a potom co, pojdes k rodicom? alebo pod most? ak si fyz. zdravy pracovat mozes, len tvoje negativne myslenie ti nasepkava, ze dlhsie ako rok nevydrzis, to je blbost

Mimulus

Lulita - asi Ťa sklamem. Už ma jednoducho nebaví takýto život. Už ma nebaví ospravedlňovať sa priateľom, a prosiť ich o to aby mi odpustili, nebaví ma riešiť prácu keď aj tak viem, že dlhšie ako rok v nej nevydržím, nebaví ma to pretože všetko riešim len ja. Vždy som najhorší len ja a pravdou je že asi na tom niečo bude. Po nejakom čase za mnou prichádzajú ľudia aby som im odpustil ale prečo by som mal? Nikdy som sa s Manželkou nerozprával a všetko sme vždy riešili cez sex. Komunikácia u nás neexistuje. Je to veľmi smutné ale ja už jednoducho nechcem byť ten ktorý spravil chybu, pretože som žiadnu nespravil. Snažil som sa najviac ako som vedel a vždy sa všetko v živote obrátilo proti mne. Ale ako sa hovorí ,,všetko v živote niečo stojí,, Ale vo všetkom s Tebou súhlasím.

Lulita

mimulus - ona rezignovala, skus sa nakopnut fakt...ked vravis, ze bolo vsetko super, ona je mozno este nestastnejsia ako ty, z akej casti SR si? ak BA urcite nejaku pracu najdes, podla mnn ked uvidi nejaku snahu z tvojej strany, zmakne...keby bola vazne nasrata ver tomu, ze kufre uz mas pred dverami davno, ten kto sa len vyhraza, ten skor ocakava nejaku zmenu, kto riesi sa uz nevyhraza

Mimulus

Lulita - možno máš pravdu. Lenže ja už nemám silu riešiť aj to čím prechádzam už skoro 15 rokov a frustráciu mojej manželky. Ale niečo na tom bude. Napísala si to možno úplne dokonale. Pred rokom som mal aj prácu, aj peniaze a sex bol úplne super. A pred 3 rokmi ani nehovorím :) Je krásne pre človeka s depresiami vidieť ako sa mu všetko rúca. No tie 3 roky si úplne trafila. Ja si nie som 100 percentne istý či mám alebo nemám BAP ale pred 3 rokmi som mal priateľov, prácu, ktorá ma baví, manželku ktorá ma miluje a miluje sa so mnou z lásky, len sa to všetko akosi zo dňa na deň.... Začalo to tým, že som behom pol roka prišiel o všetkých priateľov, nasledovala práca, neskôr výčitky zo strany rodiny a nakoniec manželstvo...

Lulita

nee 20 000 eur urcite umele nestoji, to by tam nikto nesiel :) no, ale vo vasej faze v ktorej ste, by ste sa podla mna nedohodli ani na zmrzke v cukrarni, takze asi tak, dieta pride len k rodicom,ktorí su v pohode, vo vacsine su to psychicke bloky

Lulita

mimulus - odisla by som, to co pises sa zle cita, to akoze ona trci v sexzoznamke? a pred tým rokom to bolo ok? aky ste mali vztah pred cca 3 rokmi? este jedna moznost tu je, ze ti to robi naschval, lebo je flustrovana, nestastna, aby ta to vyburcovalo...neviem, aky je typ zeny

Mimulus

Všetko mám prečítané a tisíc euro je na umelé oplodnenie bez poisťovne málo! Len jediné vyšetrenie stojí 1000 euro a tých vyšetrení potrebuješ asi zo 20 takže asi tak...

Mimulus

Dobrá otázka ale neviem Ti na ňu odpovedať?
Ak mi niekto neustále vyhadzuje na oči, že dvaja ľudia nie sú rodina a pýta sa ma kedy má zavolať rozvodového právnika tak? Ak by Tvoj manžel sedel celý deň od rána do večera na pokeci, v sexzoznamke a milovali by ste sa len preto, že musíte splodiť dieťa čo by si robila? Predstav si zatvorené dvere od 8 ráno do 3 v noci. Čo by si robila ak by Tvoj manžel jednoducho odišiel s kamarátmi na super dovolenku a Teba by nechal doma z dôvodu, že si si na to nezarobila??? je toho veľa ale na Tvoju otázku bohužiaľ neviem odpovedať.

Lulita

mimulus - ja ti vravim, ZE SA DA cez poistovnu...lebo mame pripad v rodine aj ked im povedali, ze su ok...bez positovne okolo tisic eur, mozte ist aj do ineho mesta atd. ked chce zena ozaj dieta urobi pre to VSETKO