Duševné choroby 2

pan d.

Trosku sa na to treba pozriet z ineho uhla a uvidis mozno pravdu o tomto celom fore. Len tolko: ak ma niekto depresiu, tak zalozi temu na temu depresia a bud mu tam ludia prispievaju alebo nie. Citat to nikto nemusi. Ja do niektorych tem vobec nechodim, ked viem, ze by som tam nikomu nepomohol.
Ani spisovatelia nepisu raz na temu technika a raz na temu romantika:)

natalia22

mna zaujal teraz hlavne zakladatel temy, co to za uputavka na temu dusevne poruchy?? snad troska k veci..
nirvana, keby si sem chodila dlhodobo a pravidelne na fora, pochopila by si, co som chcela napisat, vidim, ze tebe este trpezlivost nedosla, mne uz ano nad niektorymi ludmi, v podstate ja som vdacka za toto forum, lebo som tu stretla par ludi, s ktorymi som si vymenila par informacii, naviedli na dobru cestu a pokracujem pomalicky, ale tu su ludia, ktori si povedat nedaju, stale si melu svoje, nic im to neda, snad len pocit, ze niekto stoji o ich pozornost a ma trpezlivost dokola vysvetlovat a preberat 1000 x to iste, len to tolko som chcela.
Mimulus, dakujem ze mam mas rad,ja som ta kedysi mala tiez, teraz uz ta nemusim az tak, snad ked prides trocha k rozumu zmenim nazor:D

Mimulus

Predsudky budú vždy a presne také ako som si aj myslel. Som veľmi rád, že som o tom čo ma trápi ešte nepovedal rodine pretože by som veľmi rýchlo skončil :D