Duševné choroby 2

Mimulus

Lulita - hej lenže iba tým čo ,,nemôžu mať deti,, čiže ak sme obaja zdraví a podľa doktorov deti mať môžeme tak... :(

Lulita

mimulus - tak pracu by si mal mat ak chces dieta, si v nejakom takom regione ze nie je mozne si ju zohnat? ja sa jej nedivim, ze je na nervy

nirvana

Chces povedať že sa snažíte o dieťa, nejde vám to, boli ste na testoch a obaja ste ok ? A že manželka ťa chce kvôli tomu opustiť?

Mimulus

nirvana prečo si myslíš, že to chcem teraz riešiť? Nezaložil som túto tému aby si tu rozoberala mňa! Pozri u lekára sme stále a sme úplne zdraví. Manželka si odmieta adoptovať dieťa ale bez detí tiež byť nechce. Takže ak nebudeme mať do roka dieťa tak moje manželstvo viac neexistuje.

nirvana

Ked sa vám nedarí mať dieťa, tiez treba ist za lekármi. Alebo rozmýšľat o adopcii, alebo o tom ci chcete byť bez detí . Ale nie zaryvat hlavu do piesku. To je tuším tvoj životný postoj ku kazdemu problému.

Mimulus

nirvana - na Tvoju poslednú otázku už ani ja sám neviem odpovedať. 9 rokov sa nám nedarí mať dieťa, posledný spolu nespíme, zo všetkých strán počúvam len výčitky že si neviem nájsť prácu, neviem sa postarať o ženu a neviem jej spraviť dieťa. Ja naozaj neviem či chcem žiť takýto život a čo ak mám ešte náhodou BAP? A do témy BAP už nikdy nevstúpim - s nimi som ja skončil.