Slim lipo Yes Visage

sisi82

bola som nedavno na slim lipo na klinike yes visage. nad zakrokom som dlho rozmyslala (vela rokov) a pre yes visage som sa rozhodla na zaklade dobrej skusenosti s tymto zakrokom u kamaratky. ine kliniky som vobec neriesila. pristup na klinike velmi profesinalny a s vysledkom som napriek pozakrokovemu opuchu velmi spokojna, pretoze trciaci tukovy faldik z podbruska hned zmizol. na celkovy vysledok si treba par mesiacov pockat kym opuch zmizne ale uz teraz som rada ze som do toho sla. je to bezbolestne, po zakroku je pocit akoby svalovica. podrobny popis a postup riesi par prispevkov nizsie a mozem s nimi suhlasit. takze kto nad tym seriozne rozmysla, tak do toho, niet sa coho obavat.

MIMI 11

Ahojte, ja som bola na Slim Lipo teraz v septembri v Bratislava Yes Visage
Pristum: je velmi dobry a profesionalny. Personal velmi mili.
Cena: je ok, porovnavala som to na vela strankach, a aj som komunikovala s 3 roznymi klinikami
Zakrok: je skoro bezbolestny (citlivy len prvy vpych a sem tam troska zacitit kanilu)
Ranky: 2-3 mm, bez zasivania, zahojene do 3-7 dni kompletne
Modriny: v mojom pripade vobec ziadne
Zapal: v mojom pripade vobec ziaden
Odsvana oblast : v mojom pripade je po tyzdni este tvrda, nafuknuta a citliva, bolo my povedane ze je to normalne
Stahovacie navlek: mam nosit 4 az 6 tyzdnov
Vysledok: som zvedava ake to bude po tych 6 tyzdnoch od vykonu

Yonce

Ahojte,
ja som si robila pred mesiacom Slim Lipo a rozhodovala som sa prave medzi Yes Visage a Inter Klinikou... doktorov maju v priemere takych istych co sa tyka kvality ale rozhodla som sa pre Inter Klinik aj z dovodu ze tam bola o nieco lepsia cena ako v Yes Visage...

Rara1

Ahoj, taky riešim brucho po deťoch a premýšľam o tom, ako to riešiť. Kamarátky mi skôr odporúčajú liposukciu než plastiku brucha. A práve hovorili, že je lepšie tá laserová, pretože Ti zároveň vyrieši aj tú prebytočnú kožu. Naviac je vraj po nej kratšiu rekonvalescencie, ale to asi záleží na tom, ako sa kto hoja a kto tu liposukciu urobí.

sun86

Ahoj, snáď pomôžem? Kamarátka síce priamo slim lipo podstúpila, ale už asi druhým rokom navštevuje kliniku Yesvisage. A zatiaľ počujem len samú chválu a to nielen na to ako dopadol, ten, či onen zákrok ako taký, ale aj na úžasný prístup k ľuďom. Každopádne držím palce :-)

sun86

Ahoj, snáď pomôžem? Kamarátka síce priamo slim lipo podstúpila, ale už asi druhým rokom navštevuje kliniku Yesvisage. A zatiaľ počujem len samú chválu a to nielen na to ako dopadol, ten, či onen zákrok ako taký, ale aj na úžasný prístup k ľuďom. Každopádne držím palce :-)

ivana412

Chcem sa opytat ci mal niekto nejake skusenosti s plastikou nosa na tejto klinike?Bola som velmi vdacna keby sa podelil o skusenosti.. cokoladka332@azet.sk

CHYBA najvacsia

Absolvoval som slim lipo a mozem hlboko nedoporucit, to co nastalo v priebehu 5 dni nebolo nic normalne, prvy den som myslel ze sa rozpustam tak som vytekal ale na to ma pripravili no ocakaval som ze po 7 dnoch uvidim aspon nejaky vysledok , za prve sa mi zda ze efekt absolutne nulovy a o modrinach a podliatinach ani nehovorim. Samotny zakrok bol absolutne bezbolestny az na tu tekutinu co Vas nou napustia a citite sa ako balon inac ok , p.Dr. Piocrek vyzeral byt sikovny no efekt ziadny a to mi odsali viac ako 750 ml takze v zivote nikdy , vyhodene peniaze !