Slim lipo Yes Visage

Richia

....ahojte tiez som premyslala ze by som podstupila takyto sposob liposukcie avsak neviem ako to vlastne cele funguje....mam na mysli nejaka ta konzultacia a veci okolo toho....musim zajst osobne na kliniku a tam sa objednat? Alebo ako?.....

Aurina

@ZemanuelaZ - to si len teraz nevieš predstaviť, potom to budeš brať ako prirodzenú súčasť celého toho zákroku a keď si uvedomíš, že je to vlastne pre tvoje dobro, pre tvoje krajšie telo, tak nebudeš mať problém to nosiť. Na tejto klinike, o ktorej som ti písala tak nemusíš mať obavy, všetko čo potrebuješ vedieť sa dozvieš v čas, keď to budeš potrebovať vedieť, takže bez stresov v kľude ;)

Barboreenka

ZemanuelaZ nemyslim si, ze by ti o tom na klinike nepovedali. Je velmi dolezite aby ta oboznamili s tym co ta caka pred a a po takomto zakroku :) Bez toho by to neslo si myslim. Predsa len kazda potrebujeme vediet co nas caka a neminie lebo by sme boli nesvoje aspon teda ja som taka :)

ZemanuelaZ

aurina takze v podstate nemusim mat nejako obavu, ze by som o takychto veciach sa na klinike nedozvedela hej? Ze by mi to nepovedali alebo nieco take. Neviem si sice predstavit tolko tyzdnov v specialnom pradle, ale tak pre svoje telo by som bola ochotna to urobit, ved pre koho by som nieco taketo urobila, ked nie pre seba a pre svoj dobry pocit zo seba, co? :)

ruufinka

Aurina ti napísala, koľko asi približne je to potrebné. Záleží to všetko od toho ako sa bude telo zotavovať. Každé telo je iné, niektoré potrebuje to prádlo nosiť dlhšiu dobu, iné kratšiu. Preto je dosť podstatné riadiť sa tým, čo sa na klinike dozvieš, čo ti odporučia, konkrétne pre teba ;) pre tvoj prípad.

Aurina

@Eliona - myslím, že áno, ono časom, to len naberalo na intenzite a som rada, že som to vyriešila v podstate hneď ako som nad tým začala premýšľať.
@ZemanuelaZ - áno, niečo také, to prádlo je potrebné nosiť po takomto zákroku, pretože zabezpečuje aby ten konečný efekt, výsledok bol taký aký si praješ. Netreba to brať na ľahkú váhu, mne v Yes Visage povedali, že bude potrebné aby som to prádlo nosila 2 až 6 týždňov, tak som sa podľa toho riadila, nemala som nejako za potreby urobiť si po svojom a neskôr to ľutovať. Predsa len oni vedia prečo to odporúčajú.

ZemanuelaZ

specialneho pradla? Mam tomu rozumiet, ze to je pradlo na stahovanie tych casti co su po liposukcii alebo? Dalej by ma zaujimalo ako dlho je vlastne potrebne taketo nosenie pradla?
Ak je to vec, ktora je potrebna tak osobne by som to nepodcenovala :)

ruufinka

Ako je to možné? No predsa je to iná forma liposukcie. Ale aj po tejto liposukcii laserovej je dobré dodržiavať režim ako by sa mal dodržiavať aj po akejkoľvek inej lipo. A čo by som povedala z môjho pohľadu je výsostne dôležité aj nosenie špeciálného prádla niekoľko týždňov, pretože čo viem tak mnohí ľudia práve toto prádlo podceňujú, čo myslím, že je dosť veľkou chybou ;)

ZemanuelaZ

ano uz som to od teba citala, ale predsa ten taky pocit vo mne furt je. Budem sa musiet naucit neriesit nazory inych. Ako to je mozne, ze pri inych liposukciach, inych tych druhoch je zotavovanie dlhsie? Kolko to asi priblizne trva po tejto lipo? Niekolko tyzdnov, mesiacov alebo kolko? Aspon priblizne :)

Eliona

Vaše povzbudivé slová ma posúvajú ďalej. Budem musieť si v hlávke ujasniť čo je pre mňa dôležité, či nejakí cudzí ľudia a ich názory alebo moje vlastné pocity. Aurina myslíš, že by ťa to trápilo dodnes keby si sa na to nedala?