Slim lipo Yes Visage

Visa

Ja som si dala robit slimlipo v Kosiciach a NIC, vobec ziaden efekt! Bolelo to 3 mesiace, brucho som mala naliate, bolestive hrudy, modriny. Aj samotny zakrok velmi bolel, ved vam palia brucho zvnutra. To co robili mne je jeden velky podvod.
Ked citam tieto pozitivne vysledky rozmyslam, ci si to nepisu sami ako reklamu…

Bea79

Ahojte, prosim o radu, kto absolvoval trvale odstranenie potenia pod pazuchami, pomocou Slimlipo. Ci sa aj dostavi vysledny efekt. Dakujem

karla75

Včera som absolvovala slim lipo v Trnave v Bellaze centre. Zákrok trval cca 2 hodiny, pri 64kg mi odsali až 1,1 L tuku z brucha čo som bola zdesená. Včera som len oddychovala, ale dnes sa cítim omnoho lepšie. Priebeh nebol taký príjemný, ale nič hrozne sa nedialo stále som mala pocit škrkania a napínania, odsávanie bolo trošičku nepríjemnejšie aj sem tam zabolelo. Naštudovala som si množstvo kliník a príspevkov, kde ponúkali rôzne metódy. Ale dostala som sa na jednu americkú stránku kde jeden odborník napísal aj najlepšou metódou sa dá pokaziť zákrok ak to neurobí odborník. To bola moja voľba, rezencie na Mudr. Zamboja ma presvedčili a urobila som dobre, dnes je už viditeľní aj keď maľunkaví pokrok, hlavne na rebrách, kde už zmizol opuch. Bruško je stále citlivé a opuchnuté. Jasné že nikdy nebudem vyzerať ako modelka, ale stálo aj cez slabú bolesť. Prekonala som už množstvo operácii tak som mala aj množstvo zrastov ktoré sem tam zaboleli. Chcem poďakovať aj setričke ktorá ma ani na okamih nespustila z očí a robila mi spoločnosť, za pár týždňov uvidím celý efekt teraz mám prádlo ktoré mi sťahuje bruško.
ďakujem celému personálu BELLAZA boli ste úžasníí

Aretha

Absolvovala som SlimLipo brucha na klinike Victoria Regia,napriek sľúbenému 100% výsledku sa nedostavil ani po cca 10 mesiacoch.Po zákroku som mala bolesti, opuch, týždeň som nemohla ísť do práce a nechali ma chodiť 1/2 roka v sťahovacom prádle.Peniaze odmietli vrátiť,navrhli opravu ktorú nie som ochotná absolvovať, lebo nevedia zaručiť sľúbený efekt.Určite zvoľte lepší výber ako ja.Majiteľ je sochár, konzultáciu pred zákrokom viedla pani ktorá je Mgr.art.,ešte že ten plastický chirurg je lekár.

lenka 123

Dobry den bola som vo victorii regii a bolo to fakt super doktor mili bezbolestne vysledok supe-r robili mi brucho

minamina

osobne som bola na inej klinike na slim lipo, je to sukromna klinika plastickej chirurgie a slim lipo tam robi spica plasticky chirurg Dziuban co viem tak Yes je kozmeticky salon , tvaria sa ako klinika ale s medicinou maju malo co spolocne, ako to tam robia to fakt neviem , pan ktory to robi je gynekolog a pani dermatologicka je zubarka , ceska firma ,ak ti to staci bud si to daj na serioznej klinike alebo vonku , v amerike je toho dost