Slim lipo Yes Visage

Aurina

@Eliona - pre každú z nás môže byť zlomom niečo iné, u mňa to boli práve tie pohľady. Pre teba to nemusí byť zlomom, ale podľa mňa ten vplyv okolia je na nás silný. Keby som bola šťastná s telom aké som mala, neriešila by som potom niečo takéto, lenže sama som nebola rada v tom tele a keď ešte aj tie pohľady k tomu sa pridali, povedala som si dosť.

ruufinka

ZemanuelaZ už som to tu raz písala. Napíšem to znovu. Môže ti byť ukradnuté, čo si o tebe myslia iní ľudia. V prvom rade ide o to aby si ty mala zo seba dobré pocity, aby si pri pohľade do zrkadla bola šťastná. Zotavovania sa nemusíš báť. Keďže uvažuješ nad týmto typom liposukcie, tak v podstate je zotavovanie kratšie ako pri iných typoch lipo, aj keď samozrejme je dôležité v akom rozsahu sa liposukcia robí.

ZemanuelaZ

a teraz mas alebo ako mam tomu rozumiet? Obavam sa toho ako sa ludia budu na mna pozerat, ako dlhu bude trvat cely ten proces, konzultacia, zakrok a najma zotavovanie po zakroku vobec si neviem predstavit kolko mesiacov budem musiet oddychovat aby som si nejako neublizila alebo nieco podobne. Ty mas toto za sebou?

lajtmannlea

zemanuelaZ ahojky...nie je ti to na míle vzdialené, len si musíš uvedomiť ako veľa to pre teba znamená a čo si pre to ochotná urobiť. Netreba sa vzdávať, ty môžeš mať telo aké chceš mať, len musíš nabrať odvahu. Tiež som si myslela, že nikdy nebudem mať telo ako kráska a teraz?! :)

Aurina

@Eliona - tak nechoď do toho kvôli tomu. Uvedom si, čo všetko by ťa po takom zákroku čakalo, aké veci by si si mohla dovoliť na seba obliecť, inak by si sa cítila. Aj ja sa cítim inak. U mňa to bola zmena, ktorú som potrebovala ako soľ a bez ktorej neviem ako dlho by som vydržala asi by som upadla časom do depresie, keby som sa na liposukciu nedala.

ruufinka

Eliona zlom podľa môjho názoru nastane vtedy, keď si povieš presne to, čo si napísala. Že chceš do toho ísť kvôli sebe. Kvôli svojmu dobrému pocitu. Kvôli svojmu sebavedomiu, ženskosti a takýmto veciam. A nie kvôli tomu ako sa na teba pozerajú nejakí cudzí chlapi. Tí ti po pravde môžu byť ukradnutí :)

Eliona

Tak to mám pocit, že ľudia robia, čo sa mňa týka už dlhšiu dobu. Avšak nechcem ísť do toho s tým, že to budem robiť kvôli niekomu cudziemu. Chcem ísť do toho kvôli sebe. Len nejako mám stále strach z toho ako by to celé mohlo dopadnúť, čo vlastne ma bude čakať.

ZemanuelaZ

par kil navyse trapi aj mna, tiez sa s tym snazim silou mocou bojovat, ale zatial sa mi nepodarilo nikam posunut. Preto zvazujem uz vsetko mozne, len hlavne chcem mat telo po akom tuzim uz nejaky ten cas ale ktore mam niekedy pocit, ze mi je az na mile vzdialene :/

Aurina

@Eliona - čo bolo zlomom? Zlom prišiel, keď sa na mňa ľudia začali tak zvláštne pozerať. Mala som pocit, že som z marsu, keďže som mala pár kíl naviac. To bolo pre mňa také kľúčové kedy som si povedala, že je najvyšší čas niečo so sebou začať robiť. Začala som cvičiť, ale na začiatok to vôbec nestačilo, tak som sa dala na takýto rázny krok a myslím, že som urobila dobre.

Eliona

Ahojte tiež premýšľam nad týmto zákrokom. No po pravde som trošku nesvoja. Neviem či mám do toho ísť či nie. Už som si pozerala niekoľko kliník po celom Slovensku, ale zatiaľ sa mi najviac pozdáva táto. Avšak stále sa neviem odhodlať. Viete mi pomôcť? Čo u vás bolo takým zlomom, že ste si povedali, tak idete do toho?