Slim lipo Yes Visage

Kika88

Libusamit ahoj.chvela by som sa opytat troaku blizsie o liposukcii.ci si spokojna a ci to bolello a ci ai bola uapataalebo len lokalne?dakujem

Libusamit

Som pár týždňou po slimlipo takže konečne možem výsledok aj personál posúdiť a aj kedže som sa rozhodovala medzi viacerými klinikami som nakoniec rada že som išla do Yes Visage kde sa o mňa doktori aj sestričky pekne starali. Zo začátku som mala síce troch strach z výsledku či budem mať telo stále symetrické a nebude to naraz veľká zmena, ale výsledok je pekný a ani ma to nebolelo, skoro som zákrok necítila, presne tak ako mi vravel doktor.

Janka36

Nechapem ako moze niekto napisat pozitivnu recenziu na centrum Belezza v Trnave. Za mna bola tato klinika obrovske sklamanie. Po dvoch detoch mi ostala ovisnuta koza na bruchu a chcela som k nim ist na abominoplastiku nakolko aj ked som dodrziavala zdravy zivotny styl a cvicila som spodne povolene brusko po dvoch porodoch stale ostavalo . Pan doktor nielen ze meskal na dohodnutu konzultaciu vyse pol hodiny ale to akym stylom prebehla ma odrovnalo. Totalna neochota ma operovat ako keby ma od zakroku odhovaral. Bola som tam ani nie 5 minut a odkonzultoval ma doslova medzi dverami.Na klinike Yes Visage u nas v Bratislave mi zakrok bezproblemov spravili. Neviem ci mal doktor len zly den vtedy ale strasne ma sklamali. Cestovala som na kliniku z Bratislavy vzala si v praci dovolenku a nakoniec nic z toho.

Daniella33

babule ahojte prosim ake mate skusenosti s touto klinikou? Chcela by som ist na liposukciu a rozmyslam nad yes visage . Ci su naozaj taky fajn ako sa o nich hovori radsej si to chcem overit vdaka

Wendy369

Tak čo tvoj zákrok už si na ňom bola? Povedala by som že nemáš mať vobec z čoho strach na klinike sú profesionálovia a to čo vravela tvoja kamarátka možem len potvrdiť, ja som tam bola taktiež spokojná.

Kami356

Ja mám na kliniku dohodnutú zatiaľ iba predoperačnú konzultáciu, ale už sa na ďaľšiu návštevu Yes Visage teším. Aspoň podľa toho čo mi vravela kamarádka čo tam bola klinika a personál posobia príjemne, takže som zvedavá a zároveň mám trochu strach. Ale snáď to bude v pohode.

danoousenka

Áno, ono je najlepšie si všetko o klinike zistiť než tam pojdeš. A hlavne mať to cez rodinu mi prijde fajn. Ja sama než som išla na kliniku som si prečítala rozne referencie a diskusie, kde píšu slečny ich zkúsenosti. A preto som si aj vybrala slimlipo než klasickú liposukciu. Zdá sa mi to šetrnejšie.

siminii

Dievčatá, tiež mám v pláne podstúpiť tento zákrok. Konzultáciu v Yes Visage mám už za sebou. Pozerala som si v Bratislave viacero kliník avšak, keďže mala sesternica skúsenosti konkrétne s touto klinikou, tak som sa začala o ňu zaujímať a zatiaľ myslím, že to bolo dobrou voľbou, predsa len takto viem už ako tak, čo môžem očakávať, keďže mi Janka porozprávala ako ten celý zákrok prebiehal aj kto jej ho robil a všetky podrobnosti okolo toho. Potrebné je podľa mňa si uvedomiť najmä to, či toto nás urobí šťastnými. :-)

Aurina

@Eliona - to súhlasím, že chlapi sa nejako predvídať nedajú, ale toto sa mi nezdá. Osobne by som sa týmto netrápila a išla by som si za tým po čom túžim, čo chcem dosiahnuť. Keď to mužovi podáš, tak ako to cítiš, keď mu odôvodníš prečo do toho chceš ísť tak nebude mať problém. To som si istá. Potom je to už len na tebe ten zvyšok.