Slim lipo Yes Visage

zaskia

zemanuelaz ked o tom basnis, tak zrejme to bude vazne, ale viem jak to je, neboj sa u nas to nebolo inak nieco som si zmyslela, omielala som to furt dookola a doslo nam obom, ze budem rada, ked sa na to odhodlam a ze mi to vela do zivota takyto zakrok da a aj mi dal, viac som sa zacala aj celkovo o svoje telo starat ;)

ZemanuelaZ

dakujem za podporu zenicky. Volala som tam v priebehu tohto tyzdna a dohodli sme sa tak, ze ked sa chcem niekam posunut, tak bude najvhodnejsie aby som sa prisla ukazat a aby sme prekonzultovali, ze co vlastne by som chcela a ako by som chcela po samotnom zakroku vyzerat. Takze mam radost. :)

ruufinka

ZemanuelaZ prajem ti veľa síl. Držím ti palce, myslím a verím, že to zvládneš. Toto rozhodnutie ťa zrejme stalo rovnako veľa síl ako aj mňa. Ale to rozhodnutie, ten krok vpred. Do budúcnosti stojí za to. Niet lepšieho pocitu ako keď sa rozhodneme urobiť niečo pre seba, pre svoj dobrý pocit, pre svoje telo, pre svoje zdravie. Či už fyzické alebo psychické.

Eliona

Aurina môj chlap je milujúci, ale tak nikdy nevieš čo chlapovi môže prejsť hlavou. Ešte si budem musieť pohovoriť s ním o tom, aby vedel na isto, že to robím pre seba a pre neho a pre nikoho iného. A asi keď chcem jeho podporu, tak musím mu to tiež na rovinu povedať bude to tak asi najvhodnejšie.

Aurina

@ZemanuelaZ - áno viem o čom hovorím, keby som nevedela, tak ti tu toto tvrdiť nebudem, na začiatku tiež som mala chaos v hlávke, našťastie dnes mám už jasno.
@Eliona - neviem si predstaviť prečo by niečo také robil milujúci chlap, podľa mňa máš v tomto smere zbytočné obavy.

ZemanuelaZ

rozhodla som sa inak. Po vikendovej konzultacii s mojou polovickou sme sa dohodli, ze si zavolam do Yes Visage a priamo sa tam ohladne tohto zakroku informujem. Lebo tolko o tom doma basnim a este som sa priamo na klinike neinformovala, tak toto bude taky moj prvy krok dufam, ze ku krajsej buducnosti. Nechcem uz sa trapit tym, co kto o mne povie, uz nie. Rozhodla som sa, ze klapky na usi na oci a idem si za tym co chcem :)

zaskia

eliona takehoto niecoho sa bat nemusis muz bude rad, ze chces byt krasna, chces ho reprezentovat a chces aby mu ini zavideli ;) chlapi aspon teda ten moj sa na to pozeral takymto stylom ani mu len nenapadlo, ze by som to mohla robit kvoli niekomu inemu vedel preco idem do toho a bol nakoniec rad, ze takyto krok som urobia :)

Eliona

Aurina ďakujem ti za odpoveď. Avšak ďalšia vec, čo ma tak celkom trápi je, že jak to vezme môj chlap, že budem iná. Že už isté partie nebudú také ako kedysi. Obávam sa aby nezačal rýpať do mňa štýlom, že pre koho všetko toto robím a podobne. Chcela by som aby ma naopak, podporil.

ZemanuelaZ

aurina je to dost mozne. Ty vies o com hovoris, takze ti budem v tomto smere doverovat :) To budem rada, ze tieto vsetky veci sa vcas dozviem a nebudem si musiet s tym lamat hlavu. Ale si mi nenapisala, ze ako dlho priblizne sa caka na taku konzultaciu ohladne liposukcie, ako casovo to tam je?

MOMA99

RICHIA - ako to celé funguje? Z vlastnej skúsenosti ti môžem povedať, že je dôležité si na kliniku najskôr zavolať. Nemusíš tam ísť osobne sa objednať. Nie je to potrebné. Dôležité je zavolať tam, popýtať sa na to, čo ťa zaujíma. Aký zákrok by si chcela podstúpiť a všetky takéto veci a oni ti dajú termín konzultácie, kde sa dozvieš ešte bližšie informácie o konkrétnom zákroku :)