Slim lipo Yes Visage

Lupka

@kuzelnicka Áno normálne sú otvorený, tak to máš ako nemocnice. Dodržujú všetky opatrenia ako majú, takže zákroky sa normálne vykonávajú. Ja idem mať tento týždeň konzultáciu s doktorom a rátam, že čoskoro aj zákrok. 

Lupka

@Lariss Tiež chcem ist k Šlárkovi. Minulý týždeň som tam volala, budem mať konzultáciu. Ja by som to chcela stihnúť nejak do marca. Inak chodievam k dr. Mačádiovej na výplň pier a vrások, takže to tam už aj troška poznám. Teraz sa presťahovali, ešte som v tejto novej nebola tak som zvedavá. 

sandy999

Lariss tak to je vyborna volba slimlipo je na brucho a boky super uz po par dnoch uvidis rozdiel po odsati . Ja som bola v minuly rok a jedine co som lutovala bolo ze som na tejto liposukcii nebola skor ale ze som sa tolko bala a odkladala som to. Samozrejme treba potom dodrzovat zdravu stravu a pohyb a novu postavu si udrzovat ale ide to :)

Lariss

@Lupka A môžem sa opýtať ku komu v Yes Visage? Ja som tam volala pred vianocami a vraveli že to robí dr. Šlárko a že by som mohla ísť k nemu. Ale plánujem to až nejak v Apríli a ešte by som išla na konzultáciu. Chcem si dať hlavne urobiť brucho a boky, nie a nie sa toho tuku tam zbaviť, tak snáď mi zákrok pomôže.

Lupka

Ja sa na liposukciu idem objednať. Ale tento rok už nie, teraz som sa vyhádzala na darčeky. Inak v Yes Visage som bola na výplňach, mám to blízko a bola som spokojná, preto ani nevymýšľam a aj liposukciu si dám urobiť tam.

Emmka33

Ja som na klinike bola dávnejšie, robili mi vnútorné a aj vonkajšie stehná. Super rozdiel, keď si predstavím ako sa mi predtým obtierali pri chodzi, teraz vôbec takže super pocit. Inak sa chystám na ďaľší zákrok ale až keď si našetrím po novom roku.

januska998

ahojte len sem prispejem ze ak chce nejaka baba liposukciu s vybornym vysledkom tak chodte jedine do yes visage na laserovu liposukciu slimlipo. Naozaj najlepsia klinika mne tam opravovali liposukciu brucha ktoru som si dala urobit na inej klinike a ktoru mi totalne pokazili. Slimlipo v yes visage je najlepsia volba kde naozaj uvidiet efekt . Nikdy nechodte nikam inam len k nim.

simula38

Mám čerstvo robené bruško a stehná u pána dr. Šlárka. Výsledok nie je ešte úplný ale vidno ako sa to pekne usadzuje, takže už teraz mám zmeny k lepšiemu. Som ešte troška opuchnutá ale modriny takmer pomizly. Chcela som zákrok troška skôr kôli letu ale keďže sa aj tak nikam nechystám tak mi to bolo jedno. 

Sissy

Tiež som bola na slim lipo v Yes visage koncom roka. Sú tomu asi dva mesiace a už vidím pekný výsledok. Čo ma hnevalo že som sa troška vyhýbala koláčikom keďže tie by som len jedla. Ale zase na jednej strane pre mňa lepšie, keď jem zdravšiu a pestrejšiu stravu. Modriny som síce mala väčšie ale asi je to individuálne u každého. Tie predsa len pomiznú po čase

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.