Slim lipo Yes Visage

Radika

Neviem ako pri iných liposukciách ale pri tej laserovej liposukcii Slim lipo čo som mala v Yes Visage to bolo umŕtvené iba lokálne takže bez uspatia. V ten istý deň som išla domov čo mi vyhovovalo. Modriny aj opuch boli tiež minimálne.  Hlavne treba dodržiavať pokyny čo ti dajú. Je tomu nejaká chvíľa čo som to mala a stále vyzerám dobre, takže určite za mňa celková spokojnosť

Lucka36

Babulky pri liposuckii na tejto klinike vas v den zakroku pustili aj domov? Da sa tu liposukcia robit len v lokalnej anesteze bez uspatia? Chcem si dat odsat brusko a boky a rada by som keby sa to dalo v lokalnej . Napiste prosim skusenosti vdakaaa

Radika

Ja som podstúpila laserovú liposukciu na tejto klinike. Jedine že cena zákroku ma zo začiatku trošku odrádzala , ale aj tak som sa pre zákrok rozhodla. A úprimne neľutujem. Bola som rada že to bolo bez narkózy nakoľko s ňou skúsenosť nemám a asi by som sa troška bála. Takže len lokálne umŕtvenie. Musím teda povedať, že som počas zákroku nič necítila takže super. Doktor si dal záležať, bol citlivý a počas zákroku na mňa aj rozprával čo bolo celkom ukľudnujúce. Po zákroku som sa snažila pár dní nenamáhať a dáko po dvoch týždňoch som už fungovala normálne – opuch pomaly zmizol a aj modriny. Jedine čo som nosila to sťahovacie prádlo zo mesiac – asi čím dlhšie tak lepšie, no neviem.  Tak snažila som sa dodržiavať všetko čo mi bolo povedané.  Pokožku mám inak pevnú a bruško pekne vytvarované takže sa teším.

Degva

Upresnim,pytala som sa na osobnu skusenost realnej zeny...Opakujem,konzultacia prebehla s manazerkou kliniky,odber krvi na chodbe,premedikacia tiez,slubena polhodinova konzultacia pred OP bolo 5 minut kreslenia na nohy,OP zacala 1,5 hodiny po avizovanom termine.Ak mate skutocne lepsiu skusenost,tak Vam gratulujem.Ja tu nesutazim o najhorsi zazitok ani nikoho nepravom neociernujem,nemam na to absolutne chut ,ak takto uvazujete,bud Ste z kliniky alebo nedokazete akceptovat fakt,ze niekomu sa mohlo stat nieco ine a ma iny nazor.

Adka28

degva co to tu prosim ta pises? mne robili liposukciu v Yes visage a maximalna spokojnost neociernuj tu tuto kliniku . Operovali ma nacas a konzultacia bola priamo s lekarom. Bola som na konzultacii na inych klinikach na SK a nikde nemali taky pristup ako v Yes Visage. Dokonca jeden nemenovany lekar ma vyslovene sklamal a nikomu by som ho neodporucala. Yes visage je naozaj klinika na urovni ci tam ide clovek s pletou alebo na liposukciu. Nesir tu hluposti.

degva

Tak ja napisem svoj nazor,lebo uz mam dost tychto klinik vyskerenych...Nepride mi normalne ,ze konzultujete s manazerkou,ktora nevie odpovedat na odborne otazky,a povie vam,ze pred OP sa mozete porozpravat s lekarom,ze vam beru krv na chodbe a davaju vam premedikaciu na recepcii,ze vam den pred OP nedvihaju telefon a vy neviete o kolkej mate prist...potom cakate 1,5 hodiny po case,v ktory mala OP zacat,lebo maju sklz...ze za 4 tisic vam daju 5 leukoplastov na 10 ran a vy si to vsimnete,ked ste doma a nic nemate.Ja lutujem,ze som dcere nedokazala zabranit v navsteve tejto kliniky.

degva

velmi by som ocenila,ak by niekto napisal svoju skusenost s liposukciou noh,ako dlho to boli,kedy vidiet nejaky rozdiel,ak vobec,ja som skutocne znechutena ,vsetci tu pisu chvaly,su tu realni ludia?

Janina35

ahojte kocky pridavam svoju skusenost ze tato liposukcia je zazrak. Za hodinku ma zbavila bruska a bokov po detoch. Netrapte sa nasetrite si a uvidite ako uzasne sa po nej budete citit. Ja si neviem vynachvalit konecne obleciem aj stare oblecenie spred par rokov a nikde mi nic netrci . Je to skvely pocit

Moninka36

@Bebe132 Súhlasím že modelácia je asi najlepšia v prípade keď potrebuješ vyzdvihnúť ovisnuté prsia a troška ich vyformovať. Ja som si ich dala robiť v Yes visage po druhom dieťati nakoľko som už daľšie neplánovala. Po kojení som mala prsia takmer na bruchu a bol to hrozný pohľad. Teraz mám prsia kde majú byť a nehambím sa veru ani vyzliecť do plavok. Ono troška tým nadvihnutím aj pôsobia väčšie takže je to taký plus. Ja som spokojná nakoľko by som asi implantát nechcela. Ale viem že ešte existuje nejaký prenos tuku do pŕs čo by mohlo ešte vytvarovať prsia ale k tomu ti moc nepoviem, najlepšie si zistiť dakde