Slim lipo Yes Visage

An123

Posledny update: 6mes po zakroku a Zial vyskedok nezodpoveda poziadavkam ocakavaniu ani slubom kliniky Ze po zakrou budete mat v oblasti kde odsaju tuk min o cislo mensiu velkost.

Velkost oblecenia sa mi nezmenila a tukove loziska ostali. 4500€ operacia k nicomu vysledny efekt bezo zmeny. Tzn doktor sa sice pohral ake Viac s napustanim tekutin ako s vyprazdnovanim lokalit..

Evidentne aj ten najlepsi pristroj v rukach operatera nie je zarukou uspechu.

Klinika yes visage v mojom pripade zlyhala a ich sluzby nemozem odporucat na zaklade vlastnej skusenosti

An123

14ty den po zakroku-zatvrdnute milestne opuchy zmakli zial lokality Mali byt prazdne a ako zistujem na obleceni ktore som pred zakrokom bez problemov nosila do prace (obtiahnute stay,bluzky a sukne ) na seba nenavleciem aj ked mam na sebe stahovacie pradlo, zatial sa javi akoby sa mi vsetok tuk z hornej casti brucha prelial do spodnej a ostal tam.

Spodnu cast brucha mam vacsiu ako predtym; brucho nie je citlive na bolest ani nevyzera ouchnute ,ale uvidim po dalsich 2tyzdnoch . Zacinam mat obavy ze tuku bolo odsateho malo a min 50% ostalo na vsetkych 3pch lokalitach

Neviem zatial ako prebehne tzv vstrebanie cez lymfaticky system nakolko som cela akoby opuchla po tomto zakroku najma na nohach a zial nevidim zmenu v objeme v porovnani objemu na 5ty den

An123

Yes Visage - slim lipo robil MUDR Paciorek
Pacient- vek 39r,2 deti,sedavé zamestnanie

Operacia bola vykonaná nasledovne :
1 Opatovná konzultácia a potvrdenie ocakavani od zákroku
2 fotenie
3 priprava kože na zákrok
4 samotný zákrok
5 bondaz a elastické pradlo
6 opatovne poučenie a odchod domov

1+2
Po opatovnej konzultacii s lekarom, otázkach typu ako sa bude chovať moja koža po zakroku, zvazeni ci vysledok bude ako ocakavam a naslednom odsuhlasenim zakroku, oznaceni lokalit, ma Sestricka nafotila pred zakrokom uz S označenými lokalitami. Medzičasom mi dali utlmujucu tabletku aj keď strach som nemala. Zaplatila som zákrok vopred A išlo sa na vec.

3
Prvý vpich ihly ktorá mala napustat tunescencny roztok bol rychly a len to zľahka stiplo.

Potom som len videla ako sa mi napusta tekutina pod kožu. Trosku som si pripadala ako gumenna lopta plná vody akoby na prasknutie A hlavne ak bolo treba sa otočiť nebolo to jednoduché :)
Potom urobil niekoľko 3mm vpich ktoré som necítila iba som sa dokola pýtala čo tam vlastne robí. .asi mu to aj muselo prekážať ale usmieval sa a veľmi pokojne mi vusvetlil čo robí. Mne by isto vadilo keby sa ma pri práci dokola pýtali čo robím ale keďže som necitila a nevidela nič, chcela som aspoň opis.

4
Nasledne doktor vzal tenucku bielu kanylu a zasunul mi ju do pripravených vpichov A začal rozpúšťať tuk. Cítila som iba jemný pohyb pod kožou žiadnu bolesť.

Keď skončil S rozbijanim tuku, vzal podtlakovu kanylu na odsávanie.videla som ako mi tuk odteka do nádoby. 600ml tuku zo všetkých 3 lokalít (brucho boky chrbát ) ostatné bol roztok ktorý predtým napustili aby ma nič nebolelo.

5+6
Keď skončil S odsávaním sestrička mi stiahla vpichy paskou a prelepila naplastou S vankusikmi a obaja mi natiahli elastické prádlo.

Nakoniec mi okolo tela urobila obruc z podlozky čo pripomina detské plienky aby mi dokazala absorbovať vytekajucu tekutinu počas prevozu domov.

Záver
Nesediet!!! Ak,len minimálne. .

Elasticke prádlo nosiť 6-8 týždňov, prvé 3tyzdne 24h nonstop,potom min 12h denne (škoda že som ho musela v rozkroku nastrihnut -akosi výrobca nerátal S tým že pacient nebude chcieť prádlo rolovat hore dole pri každej návšteve A spôsobovať si bolesť pri každej navsteve wc) roztok odtecie a prvé 3dni je fajn dať si niečo od bolesti. Doktor predpíše ale pre tie čo chcú vedieť aké to je bez, ako keď spadne zo stromu A dotlciete sa..opuch,obcas modrinka -nemám veľké modriny po zákroku hoci som typ ktorého keď sa silnejšie dotknete,urobí sa mu mala podliatina.
Tzn zakrok bol maximálne šetrný. .inak by som bola čierna od modrin. .

Dojazd domov OK bolesti žiadne iba som bola o 2 veľkosti väčšia ako som došla . sestrička ma O tom informovala že nech necakam že odídem hned S mensou veľkosťou ale o číslo väčšou. .som M, ale doniesla som si elastaky a široké tričko svojej veľkosti A pohoda. .

Co sa tekutiny tyka-Celú noc zo mňa vytekala ružovo-krvava voda (roztok zmiešaný S krvou ) prestalo to po cca 18h aj keď sestrička povedala bude to tiecť 24h,potom občas daka kvapka.
Mala pravdu..

Môj jediný problém bol celonocne zvracanie I ked som V ten deň nič nejedla-pumpovalo má. hmm mala som podľa pokynov najesť pred zakrokom- niečo ľahké ale energetické lebo po tomto zakroku sú pacienti roztraseni).vraj reakcia mojho tela na anestetikum ako už mi povedala moja lekarka..

Som po zákroku 5ty den a uz ten najvacsi opuch ustupil. Postava sa pomaličky vracia do normálu teda okrem faldikov tie mi nechýbajú. Ale ma konzistenciu huspeniny nie tvrde opuchy.. verím že do 8tyzdnov sa telo dá do formy A bude to časom iba lepšie.co nevytieklo malo by vraj odísť lymfatickým systémom..

Ak sa da,neplanujte si zákrok neskôr ako 3mesiace pred dovolenkou inak budete V elastickom pradle A volnych satach na plazi pozorovať ako sa iné babenky opaluju. .

Čo sa týka poznámky na kliniku :
Klinika nema štandardný vzhlad nemocničných zariadeni ale vybavená je nadštandardne A V prípade komplikácií nemá tak ďaleko do fakultnej nemocnice či iných štátnych zariadení. Hoci neverím že by K tomu došlo lebo zdravotnícky personál vie čo robí (robí jeden tím na všetkých 5 klinikach )

Personál je profesionálny akurát je mierne neštandardné že prvú konzultáciu S vami urobí sestrička Zdenka ktorá je zaroven operacnou sestrou A presne vie odhadnúť ako váš zákrok prebehne A čo od neho môžete čakať.zaroven vám da vsetky informácie a dohodne S vami termín a detaily. Cenové zľavy vám dohodne s manažérkou kliniky . manažérka sa neunuvala ukázať ci predstaviť sa a dojednať cenu. Vlastne som o nič neprišla :)

každopádne priebeh zakroku a hlavne reakciu kože na laser opíšem neskôr/ cca o mesiac.
Zatiaľ sama netuším či sa koža dokáže krásne vypnúť alebo bude potrebovať rádio frekvenciu ako pomoc..

Dúfam že to mnohým čo sa pýtajú pomôže ujasniť si čo chcú prípadne sa na to psychicky pripraviť.

Majka80

Dobrý deň,

absolvovala som zákrok Slim Lipo vnútorných stehien v Centre Belleza v Trnave u MUDr. Zamboja. Je to veľmi príjemný lekár s ľudským prístupom. S výsledkom som veľmi spokojná. Takisto ďakujem personálu v Centre Belleza, všetko prebehlo v poriadku. Všetkým odporúčam.

zitkaba

ahojte, ja som prave 3 tyzdne po slimlipo brucha a vnutornych stehien u Mudr. Zamboja v Belleze, jednoznacne odporucam tohto odbornika. Bolesti takmer ziadne, len prve 3 dni som si opatrne sadala a zohynala sa kvoli bruchu, ako ked mate svalovicu, nic hrozne ale uz na druhy den som bola normalne v robote. Modrinu som mala poriadnu - od prs az po kolena ale do tyzdna uplne zmizla. Treba dodrziavat instrukcie a vyfasovane stahovacie pradlo urcite nosit, aby koža prilipla a neovisala, ona sa mi postupne scvrkava a pricucava, aj ked samozrejme nemam brucho ako modelka, ale tiez som uz vo veku. Na miestach po zakroku nie je po celulitide ani stopa, uplne ine mam vnutorne stehno ako vonkajsie, cize planujem nasetrit dalsie peniazky a ich aj na vonkajsie stehna. Na bruchu este su tvrdsie spuchnutejsie miesta, ale finalne vysledky maju byt vidiet az po par mesiacoch, takze myslim ze vsetko je na dobrej ceste, sukne mi uz teraz v pase lietaju a tesim sa ked zmizne aj posledny opuch a kupim si mensie cislo konfekcie. Takze plati - urobit si prieskum, ist na nezaväznu konzultaciu aj na 2 miesta a vybrat si kliniku s odbornikom :-)

22MIMA22

tak ano, ide taktiez o riadnu operaciu ako aj kazdu inu, ci uz plastiku nosa, prs alebo akejkolvek upravy. Preto pisem, ze uz ked, tak podla mna nehladiet ani tak na nazov kliniky, ale prave na referencie samotneho operatera, nech je to clovek, ktory mi chce v prvom rade pomoct a nie na mne zarobit. Inak o tom velashape som uz co to precitala, ale pride mi to ako aj kazdy iny laser urceny na celulitidu - a inak presne toto, ze mne by to nepomohlo lebo mna ani tak nestvala celu ako ta neforemna postava, chcela som radikalnejsie vyformovat krivky. Beautician, len pre info pls, ty mas s tym skusenosti?

beautician

Ja by som si nikdy nedala robit nic invazivne ,na trhu je dost pristrojov ktore dokazu zlikvidovat tuk ako napríklad velashape III

22MIMA22

Macka80000 a ty mas vobec osobnu skusenost, ked takto pises alebo zase len niekto s predsudkami??? Visa, na margo tych reklam, verim tomu, stava sa, preto treba odpovede selektovat a vziat si z nich hlavne to rozumne, chvaly nestacia...
Takze Slim Lipo funguje, ale zalezi naozaj od toho kto a kde vam to robia. Vyformovanie postavy slubuju viacere kliniky a viacero druhov pristrojov, no Slim Lipo je momentalne to najlepsie co vyvoj medicinskej techniky na tento zakrok ponuka - ma uzucku (a na rozdiel napriklad od takeho Smart Lipo) ohybnejsiu kanylu - laser, ktorym sa dostava chirurg pod kozu, tam tuk rozpusti a potom ho vysaje von - cize v kombinacii Slim Lipo a sikovny chirurg s bohatou praxou nie je co pokazit. Ano, modriny boli, ale zakratko ustupili. Tie neprijemnosti a bolesti o tom nic neviem, myslim si, ze je to presne o tom kto a kde vas operuje. Bolo by dobre baby, keby ste pisali konkretnejsie - kto vas takto hnusne zoperoval - pretoze nikdy to nie je o mene kliniky, ale o cloveku, ktory za vas nesie zodpovednost!!! Za seba odporucam tiez pana MUDr. Zamboja z Trnavy, nemam inu skusenost, absolvovala som vstupnu prehliadku a knzultaciu iba v Belleze, po ktorej som si povedala, ze tento clovek to hadam ani nemoze spackat, cely ten priebeh a pristup ma v tom len a len utvrdil. Nabehla som ta s ocakavaniami, ale nevedela som dokopy o tom nic, vela mi poradil a spolu sme prisli na prijatelne riesenie, vsetko mi do detailu vysvetlil a tieto zakroky tam vraj robi vyhradne len on. Dokonca zmizla aj cast celulitidky :) Chystam sa k nemu este na znamienka, ma moju doveru. Neviem co by som este viac dodala. Snad len tolko,ze sa treba vzdy co najviac informovat a vybrat na osobne popytat co a ako - vidiet a nadobudnut aspon ako taky dojem.

Macka80000

Prosím Vás slim lipo celé veľký podvod, rany 2 cm, bolesť, strie, kaslite na to, vyhodené peniaze a vy mladé pipky duplom, menej papat, trosku sa korčuľovať, nestojí to za to!!