Slim lipo Yes Visage

Janina35

ahojte kocky pridavam svoju skusenost ze tato liposukcia je zazrak. Za hodinku ma zbavila bruska a bokov po detoch. Netrapte sa nasetrite si a uvidite ako uzasne sa po nej budete citit. Ja si neviem vynachvalit konecne obleciem aj stare oblecenie spred par rokov a nikde mi nic netrci . Je to skvely pocit

Moninka36

@Bebe132 Súhlasím že modelácia je asi najlepšia v prípade keď potrebuješ vyzdvihnúť ovisnuté prsia a troška ich vyformovať. Ja som si ich dala robiť v Yes visage po druhom dieťati nakoľko som už daľšie neplánovala. Po kojení som mala prsia takmer na bruchu a bol to hrozný pohľad. Teraz mám prsia kde majú byť a nehambím sa veru ani vyzliecť do plavok. Ono troška tým nadvihnutím aj pôsobia väčšie takže je to taký plus. Ja som spokojná nakoľko by som asi implantát nechcela. Ale viem že ešte existuje nejaký prenos tuku do pŕs čo by mohlo ešte vytvarovať prsia ale k tomu ti moc nepoviem, najlepšie si zistiť dakde

Lollina4

Nemyslím že sa robí liposukcia prsníkov kôli zmene tvaru pŕs, to akože chceš odstať tuk z pŕs?  Tak na formovanie pŕs je dobrá modelácia. Nie je to síce implantát čiže prsia sa ti nezväčšia ale naberú ti plnší tvar kôli tomu že prsia sú nadvihnuté a  vymodelované. Ja som si týmto prešla pred asi dvoma rokmi a bola to super voľba.

Michella

Liposukciu som na klinike podstúpila minulý rok pred letom, výsledok je skvelý tak sa teším že tento rok budem mať stále dobrú postavičku do plavok. Inak som tam bola od vtedy už pár krát na menších zákrokoch a som tam s prístupom personálu spokojná.

Hanullka

Ja som bola s prístupom nadmieru spokojná. Doktor bol veľmi príjemný a na konzultácii mi popísal všetko podrobne za čo som bola vďačná, nakoľko som sa bála. Ani to dáko nebolelo až na tie modrinky ale to zmizlo celkom rýchlo. Dokonca som už bola aj na vyhladení vrások a taktiež s pani doktorkou som bola veľmi spokojná.

Lenka09

Ahojte babulky chcem sa spytat na tuto kliniku ako na vas posobili lekari a ake mate skusenosti ? Mam tam ist na konzultaciu ohladom liposukcie vdaka :)

Textová Inzercia

Kniha Uzemneni
VIDEJKO ako sa ZBAVIŤ VÍROV a BAKTÉRIÍ

MUDr. Andrea Steinerová - frekvenčná terapia - Liečba budúcnosti

Kniha Uzemneni
NAJLEPŠIE VIDEJKO AKO SI ZLEPŠIT ZDRAVIE

UZEMNENIE - zdraviu prospešný objav všetkých dôb. NAČERPEJTE ENERIGIU A SILU ZEME.