Slim lipo Yes Visage

Lupka

Ja sa na liposukciu idem objednať. Ale tento rok už nie, teraz som sa vyhádzala na darčeky. Inak v Yes Visage som bola na výplňach, mám to blízko a bola som spokojná, preto ani nevymýšľam a aj liposukciu si dám urobiť tam.

Emmka33

Ja som na klinike bola dávnejšie, robili mi vnútorné a aj vonkajšie stehná. Super rozdiel, keď si predstavím ako sa mi predtým obtierali pri chodzi, teraz vôbec takže super pocit. Inak sa chystám na ďaľší zákrok ale až keď si našetrím po novom roku.

januska998

ahojte len sem prispejem ze ak chce nejaka baba liposukciu s vybornym vysledkom tak chodte jedine do yes visage na laserovu liposukciu slimlipo. Naozaj najlepsia klinika mne tam opravovali liposukciu brucha ktoru som si dala urobit na inej klinike a ktoru mi totalne pokazili. Slimlipo v yes visage je najlepsia volba kde naozaj uvidiet efekt . Nikdy nechodte nikam inam len k nim.

simula38

Mám čerstvo robené bruško a stehná u pána dr. Šlárka. Výsledok nie je ešte úplný ale vidno ako sa to pekne usadzuje, takže už teraz mám zmeny k lepšiemu. Som ešte troška opuchnutá ale modriny takmer pomizly. Chcela som zákrok troška skôr kôli letu ale keďže sa aj tak nikam nechystám tak mi to bolo jedno. 

Sissy

Tiež som bola na slim lipo v Yes visage koncom roka. Sú tomu asi dva mesiace a už vidím pekný výsledok. Čo ma hnevalo že som sa troška vyhýbala koláčikom keďže tie by som len jedla. Ale zase na jednej strane pre mňa lepšie, keď jem zdravšiu a pestrejšiu stravu. Modriny som síce mala väčšie ale asi je to individuálne u každého. Tie predsa len pomiznú po čase

Radika

Neviem ako pri iných liposukciách ale pri tej laserovej liposukcii Slim lipo čo som mala v Yes Visage to bolo umŕtvené iba lokálne takže bez uspatia. V ten istý deň som išla domov čo mi vyhovovalo. Modriny aj opuch boli tiež minimálne.  Hlavne treba dodržiavať pokyny čo ti dajú. Je tomu nejaká chvíľa čo som to mala a stále vyzerám dobre, takže určite za mňa celková spokojnosť

Lucka36

Babulky pri liposuckii na tejto klinike vas v den zakroku pustili aj domov? Da sa tu liposukcia robit len v lokalnej anesteze bez uspatia? Chcem si dat odsat brusko a boky a rada by som keby sa to dalo v lokalnej . Napiste prosim skusenosti vdakaaa

Radika

Ja som podstúpila laserovú liposukciu na tejto klinike. Jedine že cena zákroku ma zo začiatku trošku odrádzala , ale aj tak som sa pre zákrok rozhodla. A úprimne neľutujem. Bola som rada že to bolo bez narkózy nakoľko s ňou skúsenosť nemám a asi by som sa troška bála. Takže len lokálne umŕtvenie. Musím teda povedať, že som počas zákroku nič necítila takže super. Doktor si dal záležať, bol citlivý a počas zákroku na mňa aj rozprával čo bolo celkom ukľudnujúce. Po zákroku som sa snažila pár dní nenamáhať a dáko po dvoch týždňoch som už fungovala normálne – opuch pomaly zmizol a aj modriny. Jedine čo som nosila to sťahovacie prádlo zo mesiac – asi čím dlhšie tak lepšie, no neviem.  Tak snažila som sa dodržiavať všetko čo mi bolo povedané.  Pokožku mám inak pevnú a bruško pekne vytvarované takže sa teším.

Degva

Upresnim,pytala som sa na osobnu skusenost realnej zeny...Opakujem,konzultacia prebehla s manazerkou kliniky,odber krvi na chodbe,premedikacia tiez,slubena polhodinova konzultacia pred OP bolo 5 minut kreslenia na nohy,OP zacala 1,5 hodiny po avizovanom termine.Ak mate skutocne lepsiu skusenost,tak Vam gratulujem.Ja tu nesutazim o najhorsi zazitok ani nikoho nepravom neociernujem,nemam na to absolutne chut ,ak takto uvazujete,bud Ste z kliniky alebo nedokazete akceptovat fakt,ze niekomu sa mohlo stat nieco ine a ma iny nazor.

Adka28

degva co to tu prosim ta pises? mne robili liposukciu v Yes visage a maximalna spokojnost neociernuj tu tuto kliniku . Operovali ma nacas a konzultacia bola priamo s lekarom. Bola som na konzultacii na inych klinikach na SK a nikde nemali taky pristup ako v Yes Visage. Dokonca jeden nemenovany lekar ma vyslovene sklamal a nikomu by som ho neodporucala. Yes visage je naozaj klinika na urovni ci tam ide clovek s pletou alebo na liposukciu. Nesir tu hluposti.