Som divná

Príspevok v téme: Som divná
Sejla

niekedy mám pocit, že strácam nadhľad, pojem o realite, prenasleduje ma paranoja už od nepamäti, niekedy sa vynorí a úplne mi skazí noc, na druhý deň som ako mechom praštená, pritom vôbec nemám dôvod byť v živote nešťastná... ok srdce mám už zlomené, čiastočne zahojené, bojím sa však nového vzťahu, nie je to len o chlapoch, ja celkovo úplne inak vnímam svet niekedy. Cítim sa akoby vlastne všetky moje vzťahy, názory, zvyky, zážitky, spomienky, rodina... boli obrovský podvod, akoby všetci vedeli a boli dávno vyrovnaní a videli na mne, že proste ja som stále 7 ročné decko v podstate, ktoré má zvláštne ilúzie vo svojom svete... A proste nechcú mať na svedomí niečo také krehké, tak mi nič nepovedia.

anjelik*

Šejla, len musíš vedieť jednu vec, že čomukoľvek sa otvoríš, tým sa stávaš. Myseľ má tú vlastnosť, že sa zmení na čokoľvek..a ako taká potom zasahuje do každučkej jednej bunky tvojho tela a ty to možno nepocítiš hneď, ale časom sa u teba prejaví nejaký zdravotný problém a budeš sa len diviť, že ako sa mi to stalo? Plus mrháš svoju vlastnú životnú silu a starneš...takže radšej opatrne s tým *plávaním*.:o))

Sejla

anjelik veď práve, len ja mám niekedy sklony sa vyžívať v depresií, proste si trošku poplávať v tej žumpe... ale po dvoch dňoch už toho mám dosť. Len teraz nechcem vidieť, ani rozprávať s nikým, koho poznám.

nirvana

Ja som napriklad kedysi chcela zomrieť, ale od istého času proste nechcem. Viem že môžem, ale nechcem. Lebo viem že môžem :D

pan d.

Najprv sa mi ukazal necisty duch, udajne ma ten trapil cirka 10 mesiacov - obsesia. Potom som mal silne halucinacie, videl som duchovne bytosti, hovoril som s nimi a tak. Tie halucinacie neboli zle, velmi dobre som sa zabaval. Teraz je to uz v poriadku, nemam ziadne halucinacie, nic. Ale psychika po tom vsetkom dostala riadne zabrat, niekedy sa bojim, ze znovu skoncim v nemocnici. Len som sa modlil, aby som cez sviatky nebol v nemocnici, ale nic take sa nestalo.

anjelik*

To je to najrozumnejšie, čo sa dá urobiť. Mám sama odskúšané, že ak sa nechceš prepadnúť do nejakej hnusnej depresie, nasilu robiť niečo iné...hudba, počítač, čokoľvek, čo ťa vyhodí z toho stavu. :o))) Ako rada by som tvrdila, že dokonalé sebaovládanie, ale radšej pomôcky, keď to zatiaľ nehrozí. trebárs aj tá hnusná čokoláda a chľast...ovšem s mierou, lebo boľavá hlava a žalúdok na vode nie je bohviečo. :o))) Hlavne sa netočiť v tom istom. Pokiaľ nemáš riešenie, je to strata energie.

Najčítanejšie články