Som divná

Príspevok v téme: Som divná
Sejla

niekedy mám pocit, že strácam nadhľad, pojem o realite, prenasleduje ma paranoja už od nepamäti, niekedy sa vynorí a úplne mi skazí noc, na druhý deň som ako mechom praštená, pritom vôbec nemám dôvod byť v živote nešťastná... ok srdce mám už zlomené, čiastočne zahojené, bojím sa však nového vzťahu, nie je to len o chlapoch, ja celkovo úplne inak vnímam svet niekedy. Cítim sa akoby vlastne všetky moje vzťahy, názory, zvyky, zážitky, spomienky, rodina... boli obrovský podvod, akoby všetci vedeli a boli dávno vyrovnaní a videli na mne, že proste ja som stále 7 ročné decko v podstate, ktoré má zvláštne ilúzie vo svojom svete... A proste nechcú mať na svedomí niečo také krehké, tak mi nič nepovedia.

nirvana

A co tak nedrzat sa pravidiel, ale nadobudnút vnútorné presvedčenie, že lepšie je žiť ako byť mŕtvy? Žiješ len raz...

anjelik*

Pekný večer, Šejla, chceš pokecať, či poradiť? Alebo ešte stále platí, že chceš, aby ti všetci dali pokoj? ;o)

pan d.

Ja som mal najvacsie psychicke problemy vtedy, ked som chodil na exorcizmy. Knaz mi potvrdil, ze moje problemy su sposobene diabolskou energiou. Ja som bol na exorcizmus asi 30 x, ked nie viac. Bolo to sialene obdobie, dostal som sa az do obsesie, potom som z toho vsetkeho mal psychozy - asi tri. Potom som sa nejako z toho dostal a prestal som chodit na exorcizmy a problemy sa zmensuju. Uz beriem len antidepresiva. Mozno poznate pribeh Emily Rose, ako jej "pomohli" exorcizmy, ze umrela na podvizivu.

nirvana

Prečo by to malo byť proti pravidlám? Akým pravidlám? Tejto hry život? A ked to spravis tak čo, pôjdeš do pekla? Veríš teda v peklo? Ja nie. Len v to v našej mysli.