Som divná

Príspevok v téme: Som divná
Sejla

niekedy mám pocit, že strácam nadhľad, pojem o realite, prenasleduje ma paranoja už od nepamäti, niekedy sa vynorí a úplne mi skazí noc, na druhý deň som ako mechom praštená, pritom vôbec nemám dôvod byť v živote nešťastná... ok srdce mám už zlomené, čiastočne zahojené, bojím sa však nového vzťahu, nie je to len o chlapoch, ja celkovo úplne inak vnímam svet niekedy. Cítim sa akoby vlastne všetky moje vzťahy, názory, zvyky, zážitky, spomienky, rodina... boli obrovský podvod, akoby všetci vedeli a boli dávno vyrovnaní a videli na mne, že proste ja som stále 7 ročné decko v podstate, ktoré má zvláštne ilúzie vo svojom svete... A proste nechcú mať na svedomí niečo také krehké, tak mi nič nepovedia.

Sejla

pan d. hej niekedy sa aj celkom bojím, že sa zopakuje scenár keď som sa ešte ako dieťa pokúsila o samovraždu. Teda že sa stane niečo horšie. Ono keď si človek vsugeruje že zabiť sa nemôže, že je to proti pravidlám... môže sa dostať do dosť zlej psychózy a nespavosti... možno to poznáš.?

Migel

Skoro som zomrel.A to myslím vážne.3-krát mi zlyhávalo srdce.Doktor mi povedal že keď sa z toho zotavím, musím sa skoro stale hýbať.