Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

shy

pan d. to bolo asi mne, však? No čo som si začala viac všímať, hmm, vnútornú krásu? :D ale nie, neviem, niečo iné, niečo čo nieje vidieť, čo sa nedá uchopiť rukami, niečo ovela dôležitejšie ako len povrchná krása...

Napr. sa mi páči toto fórum, že nikto tu na nikoho nepozerá ako vyzerá a tu si všímam iba myšlienky druhých ludí a niekedy je to fakt zaujímavé čítanie a sú tu aj zaujímaví ludia a je mi jedno ako vyzerajú a je sranda sledovať ako má niekto iný taký istý názor na vec ako ja

venesta

to, ze na vzhlade nezalezi je pekna blbost. Zalezi. Jasne, ze nas (teba, mna, kazdeho) zaujme skor pekny chalan/baba ako ten/ta menej "krajsi/a". Ale zas to neznamena, ze nemas ziadne sance. Dokonca aj u toho, ako si to ty nazval, fakt pekneho dievcata.

Teraz nejdem vypisovat, ze nejde o krasu (tu vonkajsiu), ale uprimne, co mam z pekneho chalana, ked je tupy ako poleno a necitim sa s nim fajn?

asi najviac ide o vyzarovanie, o tvoju charizmu, ci dokazes toho druheho rozosmiat, ci sa s tebou citi fajn, šarm.

Raz prisiel k nam chalan, napisem to priamo- velmi skaredy a ver ci nie, ten mohol mat skoro kazdu. Leteli sme naň ako muchy na lep:D Bol velmi mily, zabavny, dalo sa s nim dobre pokecat,a ten jeho šarm:).. ehm, bol to skvely chalan.

Alebo mam kamosku, ktora je ozaj nadherna. A chodi s takym "špatom", ze by ste neverili:D

shy

Krása je velmi preceňovaná vec, ja som prišla do takého štádia, že som si začala u ludí všímať úplne niečo iné a výzor je u mňa niekde na predposlednom mieste

pamätaj, imidž je nanič ;)

pan d.

Na vzhlade zalezi. Dozvedel som sa, ze moj byvaly sused sa dal dokopy s jednou "babou" - skor obludov. No nechapal som a dokonca ma s nou aj deticky, myslim, ze tri. No, ja by som taku obludu nepojebal ani keby som mal v sebe tri litre vina:)))

Sejla

myshl ver tomu, že keby nebola Banášová mediálne známa, stále by o ňu veľa chlapov zakoplo. O tak nevídane vtipnú a sebaistú ženu by sa aj pobili:D Navyše, ona fakt škaredá nie je, len je trošku vychudnutá a má väčší noštek, proste nemá 10 plastík ako väčšina zvyšku slovenskýh celevríť:)

pupcek

A jahodovy joe: si zalubeny, ci si len chces "niekoho vybrat", a "chodit" s niekym, len aby rec nestala a lebo kamarati tiez, ci ako..??..bo ked som zalubena, som zalubena a nie "mozem si vybrat z niekolkych napadnikov"