Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

xxy

no ja mam zase taku skusenost, ze ti najspatnejsi si o sebe myslia, ze su klon brada pitta. a sebavedomie maju hadam vacsie ako on :D
cize navrhujem realne zhodnotit svoje sance

oukydouky

zostavil som specialne pre teba Oukydouky "Stojim aspon za nieco?" Tester 2000. v kazdej otazke si prirataj body za odpoved ku ktorej sa viac priklanas:
tvoja povaha: extrovert 2; introvert -1
telo: sexy 3; neutral 0; neesteticke -1
telo: zdrave 1; drobne/bezne ochorenia 0; chore -2
obliekanie a styl: in 1, neutral 0, out -1
humor: ano 2; nie 0 (teda ci vies rozosmiat druhych)
zaujimave schopnosti: ano 2, nie 0
materialne zabezpecenie: nadpriemerne 5; priemerne 1; podpriemerne -3
------
sucet bodov menej ako 4 = u jedincov nad 5 bodov mas mizerne sance
(p.s. ak by sa nasiel niekto kto by toto bral vazne tak ho lutujem:D)

Sejla

mne sa škaredí chlapi páčia, no nepomôžem si:D Myslím to vážne, jahôdka... ale väčšinou ma priťahujú na základe nejakých iných hodnôt.

jahodovy_joe

hviezdicka - ak to tak vyznelo, ospravedlňujem sa, mal som namysli niečo iné, a to: či mám nejakú možnosť sa uchádzať o priazeň u dievčiny ktorá ak by chcela si nápadníkov nazbiera každý deň na každý prst desať, alebo ak nie, čo mi zostáva skúsiť u tých ktoré to šťastie nemali

hviezdicka55

to co je ze vyberat z coho ostane?! co sme ako kusy masa alebo co si myslis?
a vzdy su sance, len to budes mat tazsie...