Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

jahodovy_joe

lost - vdaka

ostatní: vďaka za tip na plastiku, ale netreba, zohavený nie som, skôr nesympatická typológia a žiadne komplexy zo svojho vzhľadu nemám, proste som aký som a táto časť je nemenná, čo akceptujem.

kasandra

Ja ťa nechápem jahodovy joe, prečo tu konečne necapneš svoje foto, aby sme to konečne vyriešili či si fakt taká ohava ako píšeš. :D
Možno sa len pozeráš do prasknutého zrkadla alebo čo :D

lost

To musi byt dost mizerny zivot, ked rozmyslas tak, ze "ta baba sa mi paci, ale aj tak by ma 200 muzov predbehlo a az potom by som sa dostal na radu", ci nie? :)

No neviem kam teda mieris, ako vysoko mas latku :) Ale otazne je, ktora nema napadnikov? Ved to je princip trhu :) Cim krajsia, tym viac napadnikov (relativne teda, povedzme ze su to surove matematicke udaje).

A nikdy nemas istotu, ze ti napr nejaku "skaredu" nezoberie/neukradne nejaky iny typek :P

jahodovy_joe

pomaranc99 - súhlasím s tebou v plnom rozsahu až na posledné dve vety. Nevyžadujem nič také, ide o to, že cez moje sito prejde aj mnoho pekných dievčat a ja sa tu snažím zistiť, či to mám márne alebo som konkurencieschopný, keďže majú predomnou dvesto ďalších nápadníkov o ktorých asi aj doslova zakopávajú na každom rohu.

lost

tak sa trochu rozpisem, ale len malo, lebo potom sa musim venovat mojmu psovi, lebo sa nudi..

povaha sa da upravit velmi jednoducho, len to bude narocne.
telo upravis plastikou.
zdravie ciastocne tiez medicinou a zivotnym stylom.
obliekanie vymenou satnika.
humor sa nejako uz naucis.
zaujimave schopnoti ziskas casom
zabezpecenie ziskas vekom a trpezlivostou.

a mozes byt alfa alfa.. pretoze majorita na sebe nepracuje, a tak ich mas sancu predbehnut, aaaaz aaaaaaaaaz, ako vzuuuuuuuuum ferrari.. a potom dostanes pokutu (ak zastavis).

Mas tu vyhodu ze si uvedomujes negativa a neplaces v rohu ako ghey. (nie gay, google poradi).

tik tak tik tak :P naco cakat :D

kasandra

Jahodový joe- to bude asi tým, že protiklady sa priťahujú. Tiež som si všimla vo svojom okolí, že pekné baby chodia so škaredými a naopak.

pomaranc99

jahodovy_joe to je od teba dost povrchne hodnotenie zien...je totiz veeelmi vela zaujimavych zien s ktorymi je sranda, da sa s nimi dobre pokecat a maju plno super vlastnosti...ako mozes vyzadovat od zeny nieco co ty sam nemas? rozmyslal si nad tym aj takto?