Škaredý chalan - šance?

Príspevok v téme: Škaredý chalan - šance?
jahodovy_joe

Pekný večer. Ako vidíte reálne šance škaredého chalana (19r) na zaujatie dievčaťa: a) bežného, b) fakt pekného, ktoré si svoju krásu aj uvedomuje? Som z tých, ktorých keď na fotke uvidíte si určite hneď všimnete a poviete, že je škaredý. Čo už, ale asi nikto z nás za to nemôže... Je pravda to, čo sa bežne hovorí "na vzhlade nezáleží" alebo to platí len v obmedzenej miere? Viem s istotou, že svojim vzhladom určite neohúrim a prídám si ním body do mínusu. Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane? Ď za odpovede.

arriva

Jj to je taky povrchný pohľad na svet ktory teraz frci, médiá a spoločnosť neučia deti individualizmu, ako byť sám sebou a mať vlastny nazor, ale ako sa opicit...lebo netušia co ma skutočnú hodnotu. Ale aj tak si myslím že čo sa týka osobného vkusu pri výbere partnera, prevazi skutočná povaha nad povrchnostou, v kategórii nad 25 v to verim . Mne by nevadil nepekny, ovsem musel by sa MNE páčiť, a to aj fyzicky, určite veci rozumom neoklames . Či sa páči iným je vedľajšie.

oukydouky

arriva, to si napisala pekne, len vela ludi posudzuje ludi prave na zaklade nazorov a odozvy od ostatnych vo svojom okoli. "paci sa mi, ale nejdem sa k nej prihovarat, lebo viem, ze mojmu okoliu by sa nepacila/klesol by som na spolocenskom rebricku". v podstate si casto clovek vybera partnera ako tovar, ktory ma v spolocnosti nalezite prezentovat, podobne ako si ludia kupuju drahe hodinky, alebo auta. mam sportove auto => aj ja som silny, presny a uzasny ako to auto. mam krasnu a uzasnu partnerku, pretoze aj ja som krasny a uzasny:)

arriva

Skaredeho by žiadna nechcela, lebo ked je človek zaľúbený, idol je vždy pekný, aj ked je skaredy. Láska dáva ľuďom úplne iný pohľad na svet. Poznám strašne peknú babu, co roky chodila s podľa mňa s najskaredsim chlapom na svete. Dokonca ani sympaticky nebol. A pre mňa bol ten môj vždy najkrajším, a bola som prekvapena že ostatné po nom nesaleju tak ako ja. Láska je proste úžasná vec. Každý ma šancu.

Leela333

Kto tvrdí, že normálnemu človeku (alebo aj jemu samému) nezáleží na vzhľade, klame. Každý si ako prvé všimne vzhľad, až neskôr sa možno začne zameriavať aj na iné veci na danom človeku. Čiže, samozrejme, že aj menej pekný chlap môže mať peknú partnerku a nie pre peniaze ;-) Ale musí ju niečím zaujať. Čo sa mňa týka, ak má chlap charizmu a zmysel pre humor, zaváži to u mňa viac ako výzor.

Čo sa týka jahodového joea, jeho vyjadrenia ma ozaj dostali. Možno to tak nemyslel, ale keď som čítala vetu "Má zmysel sa vôbec o niečo pokúšať, alebo je to márna snaha a musím vyberať z toho čo ostane?", ktorá vyznievala, akoby tie menej pekné ženy boli odpad, ostala som maximálne znechutená.

A ešte nezabúdajte na jednu vec, vzhľad možno je dôležitý, ale krása vekom aj tak pominie.

PoPotvorka

tak mat peknu tvar neznamena ,ze sa pacim kazdemu ,to je asi jasne .... ide skor o to ,kto sa ako citi vo svojej kozi

sensei_K

k tomu mojmu prispevku k poslednej teze:
zo xichtu sa neda vycitat len usmev a bozk, ale aj mnoho dalsich a nemyslim teraz uchylnych veci - a to je aj myslenie, nalada a mozno aj cast z povahy. oci su na xixhte takisto, ak sa dobre pamätam :) slaby for... :D
no a z očí sa da vycitat strasne vela. je to umenie, ale da sa to.

pan d.

A este si myslim, ze vacsina ludi ma taku povahu, ze ani nie su schopni si nejako extra vyberat. Kto sa prvy usmeje, ten potom ...

sensei_K

lost, to bol len cisto hypoteticky a ja som si od zaciatku uvedomoval, ze nerealny priklad. Chcel som len obhajit moje myslienky, aby niekto nechapal zle moju prvotnu ideu a to prvy prispevok v tejto teme odo mna.

oukydouky, mas pravdu. Ucinkujuci a zainteresovany do tejto temy sa naozaj vyjadruju k cloveku ako k tovaru, a robim to mozno aj ja. No je jednoduchsie ukazat na prirovnani a na metafore, kt. nemusi a verim, ze nie je pravdiva, ako spekulovat a hrabat sa v nezmyselnych (pre mnohych) pojmoch z literatury, psychologie atd...

vela stastia Vam prajem, ludia...

p.s. zamyslite sa nad tym, ze je absolutne irelevantne, co tu kto napise, pretoze to pravdepodobne nikoho neovplyvni a svoj nazor si necha i nadalej. Tema "vztahy" je dost... kontroverzna relativne pre kazdeho jedinca zvlast. Spravna pevna osobnost nazory druhych prijme, no nemeni svoje nazory hned a to bez uvazovania.
(dufam, ze to nie je celkom odveci a moje myslienky beriete s rezervou, pretoze niektore sa daju len tazko vyjadrit slovom na nejakom chate.. :) )

p.s.s. k tym avatarom - jasne, komunikacia zajtrajska je tu uz dnes a bola tu uz vcera. nie je zahadou a ani tajomstvom ze na nete a socialnych temach je coraz viac a viac ludi. mnohy sa ukryvaju za anonymne avatary a preto je za uvazenie hodne zamysliet sa nad tym, aku skutocnu hodnotu ma ludsky xicht. pre rosnicku asi velky :D pre mna tiez.

lost

No ale, k tej teorii, nikdy v zivote fungovat nebude :) Pretoze nikdy v zivote nie je mozne fyzicky spoznat dve rovnake zeny povahovo, no rozdielne vyzorovo.

To ide jedine naopak, tj. dvojicky a jedna blba a jedna normalna :)

Ale opacne to nie je proste mozne :D

A tak, jedine ako to mozne je, je tak, ze najskor spoznam jednu (co trva viac ako len par minut) a potom druhu.. Jedine ze by sa dohodli :D a naraz isli za clovekom.. No a ktoru spozna ako prvu, tak tu berie, nie? :)

Teda to plati, ak spozna prvu tu peknu :D Ale plati to aj ked peknu spozna ako druhu?